Cyberpunk 2077'de Güç Nasıl Arttırılır?

Notally

Hectopat
Daha fazla  
Cyberpunk 2077'de Nash ve adamlarını öldürmemizi istediği göreve kadar bir şekilde geldim. Düşmanlar bayağı zorluyordu ama bir şekilde öldürmeyi başarabildim. Panam diye biriyle bir sığınağa gittiğimde Nash'in adamları ölmüyor, beceremiyorum. Galiba çok güçsüz kaldım. Bunu nasıl düzeltip bölümü geçebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cyberpunk 2077'de Nash ve adamlarını öldürmemizi istediği göreve kadar bir şekilde geldim. Düşmanlar bayağı zorluyordu ama bir şekilde öldürmeyi başarabildim. Panam diye biriyle bir sığınağa gittiğimde Nash'in adamları ölmüyor, beceremiyorum. Galiba çok güçsüz kaldım. Bunu nasıl düzeltip bölümü geçebilirim?
Yan görevler veya gig'lerden (kontrat) devam ederek XP ve saygınlık kasabilirsiniz. Ben de zamanında bir kontratı yaparken gece klübünü basmam gerekiyordu, düşmanların seviyesi benden kat kat yüksek olduğundan dolayı stealth de yapamıyordum, çatışmam gerekti ve çatışma toplam 10 dakikamı aldı.

Yetenek ağacında harcamadığın puanlar varsa onları harca. Harcayacak puanın yoksa haritadaki NCPD Tarayıcısı görevlerini yaparak silah, ekipman, tecrübe puanı kazanabilirsin.

Yardımlarınız için teşekkürler, yan görevlerde zorlansam da onlarla uğraşmam gerekiyor herhalde.

Yardımlarınız için teşekkürler, yan görevlerde zorlansam da onlarla uğraşmam gerekiyor herhalde.
Evet. Oyunun belirli bir aşamasında o görevi illaki siz de yapacaksınız, bir kadını etkisiz hale getirmeniz gerekiyor ve o kadın aslında bir otel odasında yaşıyor, stealth ile çıkıp kadını öldürdüğümde fark ettim ki kadını öldürdükten sonra birkaç npc ile çatışmam gerekiyor, o npclerin leveli benden çok daha yüksek, otele girdiğim gibi geri çıktım, başka görevlere yöneldim. Sonra oyunun ileri aşamasında görevi tamamladım :D

Kullandığın silahların DPS'yi üretim-geliştirme kısmından yükselt. Sağlam ikon silahları kullanmaya çalış. Mesela Uvertür silahını öneririm. Kafadan tek atar gizli konumdayken. Onun harici siber donanımını güçlendirecek modlar tak. Bunlar için para lazım. O yüzden bol bol yan görevler yap. Giysilerin zırh seviyeleri olur, onları da aynı şekilde üretim-geliştirme kısmından geliştirebilirsin. Bir de tabii yetenek ağacından güçlenmeni sağlayacak skilleri açmaya çalış.

İş verenlerden iş al, levelin artıkça güçleniyorsun zaten. Yetenk ağcındaki skilleri dikkatli oku ona göre yükselt. Bi oyun stili belirle kendine oyunun başındayken en çnemlisi bu bence daha çok zevk alırsın. Oyun sitilinden kastım; yakın dövüşçü, ağğezer, falan.

Geri
Yukarı