Cyberpunk 2077'de Rayfield Caliburn nasıl alınır?

YavuzG

Hectopat
Arkadaşlar bir sürü araştırma yapmama rağmen, videolar ve rehberlere bakmama rağmen aracı nasıl alacağımı bulamadım. Yardımcı olabilecek var mı acaba?
Karakterimin seviyesi veya saygınlığı mı yetersiz onu da anlamadım.

20220707050929_1.jpg

Ben de arıyorum bayağıdır. Oyun ilk çıktığında mağarada vardı. 1.5 yamasıyla satın alınabilir yaptılar diye biliyorum. Ama satın almak için oyunun teklif sunması gerekiyor. Satın alınan yere de gittim ama bulamadım :(

Oyunu ilk oynadığımda direk mağaraya gidip almıştım. 2.sefer oynadığımda ise sürekli mağaraya gitmeme rağmen çıkmıyordu. Uzun bir süre sonra gittiğimde ise çıkmıştı. Tam olarak bir görev ya da başka bir şey mi bu aracın çıkmasını tetikliyor emin olamadım.

Eğer bahsettiğiniz araç siyah ve oyunun en hızlı aracı diye geçen araç ise (İsmini bilmiyorum kusura bakmayın.) "Hayalet Şehir" görevinden sonra gitmeniz gerekiyor diye biliyorum.

Eğer bahsettiğiniz araç siyah ve oyunun en hızlı aracı diye geçen araç ise (ismini bilmiyorum kusura bakmayın.) "hayalet şehir" görevinden sonra gitmeniz gerekiyor diye biliyorum.

Kanka fotoğrafta 41 saygınlığa ulasmıs ve 26 level olan bir karakter var sence hayalet sehir görevini yapmamıs olma ihtimalim var mı :d

Geri
Yukarı