Cyberpunk 2077’nin Tanıtım Videosu Yayınlandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Cyberpunk 2077’nin Tanıtım Videosu Yayınlandı
E3 fuarında gösterilen videoda oyunla ilgili pek çok önemli bilgi bulunuyor. Witcher 3’ün yapımcısı CD Projekt Red’in geliştirmekte olduğu Cyberpunk 2077’nin ilk oynanış videosu yayınlandı. 4K kalitesindeki videoda, oynanış alanlarının bir hayli kalabalık olduğu ve bol miktarda NPC bulunduğu görülüyor. Oyun, geleceğim metropolü olan Night City’de geçiyor. Açık dünya RPG türündeki Cyberpunk 2077, yenilenmiş REDengine […]

Devamı: Cyberpunk 2077’nin Oynanış Videosu Yayınlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe olmadıktan sonra genel Türk oyuncular için bir önemi yok.
Konuyu anlamayınca Counter-Strike oynuyormuşum gibi oluyor.
Kim bilir belki CD Projekt Red bir sürpriz yapar, oyunu Türkçe çıkartır. Bu ümitlerimin kaynağı ise Witcher 3 GOTY Edition'a Türkçe destek eklemeleri.

Kim bilir belki CD Projekt Red bir sürpriz yapar, oyunu Türkçe çıkartır. Bu ümitlerimin kaynağı ise Witcher 3 GOTY Edition'a Türkçe destek eklemeleri.
Umarım öyle olur, Türkçe olmayan hiçbir oyuna para vermem ve oynamam.
Kitabın kapağı çok güzel olabilir ama yazılarını okuyamadığın zaman hiçbir şey ifade etmiyor.
Seri bir şekilde anlayacak kadar dil öğrenmek normal bir birey için neredeyse imkansız bir şey.
Zorluğunu geçtim, kurslar fahiş fiyatlarda.
Okulda yıllarca sadece present past tense anlatacaklarına dil öğretselerdi sistem farklı işleyebilirdi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı