Cyberpunk 2077'nin unutulması

"Ertelenen bir oyun eninde sonunda iyi olur ama aceleyle çıkan bir oyun sonsuza kadar kötü kalır." demiş Shigeru Miyamoto.

Oyun 10 Aralık'a ertelendiğinde bile ölüm tehdidi aldıkları için olabilir mi?
3 kere ertelendi. Uzun süreli erteleselermiş benim sorunum değil. Oyunun ertelenmesine sinirlenirim çünkü uzun süredir yapıyorsun madem oyun tam değil çıkış tarihi verme.

3 kere ertelendi. Uzun süreli erteleselermiş benim sorunum değil. Oyunun ertelenmesine sinirlenirim çünkü uzun süredir yapıyorsun madem oyun tam değil çıkış tarihi verme.
Adamlar sence 7 senedir Cyberpunk mı yapıyor? Hiç sanmıyorum. En fazla 4-4.5 senedir yapıyorlardır.

Adamlar sence 7 senedir Cyberpunk mı yapıyor? Hiç sanmıyorum. En fazla 4-4.5 senedir yapıyorlardır.
Ben sana 7 senedir yapıldı mı dedim? Ona bakılırsa Uncharted 4 2016 oyunu Legacy DLC'si ise 2017. Senin sanmaların mantığında ilerlersem TLOU 2 3-4 senedir yapılıyor olurdu.

Oyun 10 Aralık'a ertelendiğinde bile ölüm tehdidi aldıkları için olabilir mi?
Biz mi şişirdik,reklamını yaptık bu kadar oyunun? Beklentileri arttırdılar sonucun da oyun çöp çıktı. Erteleselerdi madem oyunu banane ölüm tehdidi almasından beklentileri ben yükseltmedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…