Cyberpunk 2077'yi hangi platformda almalıyım?

bnrks

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Cyberpunk 2077 almak istiyorum. Ama hangi platformda alsam karar veremiyorum bilgisayarımın kaldıracağından emin değilim kaldırsa da PS4'de olacağı kadar keyif alır mıyım? Arkadaşlarım bilgisayardan alırsam daha uygun olur diyorlar. Bende öyle düşünüyorum 460 TL vermek istemiyor canım ama karar veremiyorum. Tavsiye alabilir miyim? Oyunun PC fiyatı 250 TL sistem özelliklerim;
GTX 1050 Ti 4 GB OC.
i3 8100.
8 GB RAM 3200 MHz.

Son düzenleme:
Cyberpunk 2077 almak istiyorum. Ama hangi platformda alsam karar veremiyorum bilgisayarımın kaldıracağından emin değilim kaldırsa da PS4'de olacağı kadar keyif alır mıyım? Arkadaşlarım bilgisayardan alırsam daha uygun olur diyorlar. Bende öyle düşünüyorum 460 TL vermek istemiyor canım ama karar veremiyorum. Tavsiye alabilir miyim? Oyunun PC fiyatı 250 TL sistem özelliklerim;
GTX 1050 Ti 4 GB OC.
i3 8100.
8 GB RAM 3200 MHz.
Oyun çıktıktan sonra Ps Store ve Xbox Store'da indirimler olucaktır veya biraz daha bekleyip indirimlerle daha aşağı fiyata bile alabilirsiniz belki.

Oyun çıktıktan sonra Ps Store ve Xbox Store'da indirimler olucaktır veya biraz daha bekleyip indirimlerle daha aşağı fiyata bile alabilirsiniz belki.
teşekkürler bunu aklımda tutacağım
Bana kalırsa hangi platformdan rahat oynuyorsanız o platformdan alın. Parasına önem veriyorsanız PC'den almanızı tavsiye ederim.
ps4 oynama konusunda berbatım o yüzden pc gibi düşünüyorum

GTX 1050 Ti 4 GB OC.
i3 8100.
8 GB RAM 3200 MHz.
Optimizasyon iyi olur ise PC'den al. Kötü olur ise PS4/PS5'ten al.

Yeni konular

Geri
Yukarı