Çözüldü Cyberpunk çalışıyor yazıp kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ErenAt

Centipat
Daha fazla  
Selam.
Steam'den Cyberpunk'ı başlatmaya çalıştığımda çalışıyor yazıp birkaç saniye sonra tekrar kapanıyor. Oyunu kendi dosyalarında exeden başlattığımda bir sorun olmadan açılıyor. Oyunu silip yükledim, dosya doğrulaması yaptım yine bir işe yaramadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunun başlatma seçeneklerine aşağıdakini yazıp Steam üzerinden açmayı dener misin? GOG Launcher'ı başlatamadığı için bu sorunu yaşıyor olabilirsin.

--launcher-skip

1688654382445.png
Selam.
Steam'den Cyberpunk'ı başlatmaya çalıştığımda çalışıyor yazıp birkaç saniye sonra tekrar kapanıyor. Oyunu kendi dosyalarında exeden başlattığımda bir sorun olmadan açılıyor. Oyunu silip yükledim, dosya doğrulaması yaptım yine bir işe yaramadı.

Sistem özelliklerinizi yazar mısınız?

Oyunun başlatma seçeneklerine aşağıdakini yazıp Steam üzerinden açmayı dener misin? GOG Launcher'ı başlatamadığı için bu sorunu yaşıyor olabilirsin.

--Launcher-skip

Eki Görüntüle 1850435

Zaten daha önceden 44 saat oynamam var ama uzun bir aradan sonra tekrar girmeye çalıştığımda bu sorun ortaya çıktı anlamadığım şekilde ve dediğini yapınca düzeldi teşekkürler.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı