Cyberpunk düzeldi mi?

Vallahi ben sokak başı bug görüyordum. Hiç görmezsem kaplamaları yüklenmeyen arabalar vardı. Bazen ardarda 3 araba falan kaplama sorunlu oluyordu. Tabi bu bug canımı çok sıkıyordu. Oyunu bitirene kadar ben deyim 100 siz deyin 200 kez görmüşümdür ve abartmıyırum. Cidden sürekli bu kaplama sorunu karşıma çıkıyordu. Bunun dışında FPS de kötüydü. Bu oyunu toparlamaları kolay olmayacak bence.

Aynen aynen. Milyonlarca oyuncudan yapılan geri dönüşler ve iade talepleri yalan bir siz haklısınız. Oyunun oynanmayacak kadar sorunlu olmasının beklentilerle alakası yok bu arada. YouTube'da bir tane video açıp izlemediniz mi? Muhtemelen oyunu oynamadınız ya da RTX 3090 sahipsiniz.

Yapılan iadelerin büyük kısmı konsol tarafında. Ben PC sürümünden bahsediyorum ve konsolda rezalet haklısınız. PC sürümünde de optimizasyon sıkıntıları var bu da doğru. Fakat oyun boyu gördüğüm şeyler adamların ayağının yere girmesi ve bir kere çok güldüren polis arabasının duvarın içinden geçmesinden başka bir şey değildi. Gerçekten canımı sıkan 1 adet bug oldu. Spoiler olmasın görevde motosiklet kullanırken yanımdaki arkadaş havada uçmaya başladı motor ile. Varmam gereken noktaya varmama rağmen geçemiyordum. Önceki Save'e aldım. Bir tek orada sıkıntı yaşadım. Oyunlarda oyunun akışını bozacak bir bug olmamalı haklısınız fakat bir tane Bug'ı şahsen göz ardı edebilirim. İyi bir oyun değil sıradan bir oyun oldu. Ayrıca hayır RTX 3090 değil RX 5700XT ile oynadım. Oyun sorunlu bir oyun olarak çıktı evet bu doğru fakat bu kadar tepki görmesinin sebebi yüksek beklenti. İnsanlar bu oyunu kusursuz beklediği için böyle bir tepki çıktı ortaya. Oyun oynanmayacak kadar sorunlu değil bu arada. Gelin birlikte açalım oynayalım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı