Cyberpunk hangi fidelityfx daha iyi?

Yer
Nazilli.
Daha fazla  
Meslek
Technopat'ta gezinmek.
Arkadaşlar Cyberpunk 2077 oynamaya karar verdim. Ama bu hangi fidelityfx cas daha iyi? Amacım 720pnin çok altına düşmeden 30FPS civarı oynamak. Sizce static olanımı yoksa dynamic olanımı açayım?

1614422875272.png

Dynamic olanı açıp değeri 60 70 gibi değerlere getirebilirsin. Pikselleşme çok olursa arttırırsın. Ben kendi sistemimde 90 yapmıştım ancak FPS çok düşebilir sende. Bu arada 2200G içindeki dahili birimle mi oynuyorsun?

Dynamic olanı açıp değeri 60 70 gibi değerlere getirebilirsin. Pikselleşme çok olursa arttırırsın. Ben kendi sistemimde 90 yapmıştım ancak FPS çok düşebilir sende. Bu arada 2200G içindeki dahili birimle mi oynuyorsun?

Evet hocam. Minimum 1024x768pde de oynayabilirim.

Evet hocam. Minimum 1024x768pde de oynayabilirim.
Sanırım benim açtığım Static olanmış. Onu açıp çözünürlük ölçeklemeyi dediğim değerlerde deneyebilirsin. Gözüne çok batarsa hafif hafif yükseltebilirsin çünkü çamur gibi olabiliyor oyun. Ayrıca Ryzen işlemciler yapılması gereken bir ayar vardı onu yaptın mı?

Sanırım benim açtığım static olanmış. Onu açıp çözünürlük ölçeklemeyi dediğim değerlerde deneyebilirsin. Gözüne çok batarsa hafif hafif yükseltebilirsin çünkü çamur gibi olabiliyor oyun. Ayrıca Ryzen işlemciler yapılması gereken bir ayar vardı onu yaptın mı?

Yapacağım hocam 1GB kaldı inmesine oyunun. Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı