Cyberpunk'ta aksiyonlu kısımlar var mı?

Pmagnet

Hectopat
Oyunda güzel, farklı farklı aksiyon var mı, yoksa Far Cry gibi bir bölgedeki adamları öldürme görevleri mi?
Oyunu oynamış kişiler spoiler vermeden aydınlatırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda güzel, farklı farklı aksiyon var mı, yoksa Far Cry gibi bir bölgedeki adamları öldürme görevleri mi?
Oyunu oynamış kişiler spoiler vermeden aydınlatırsa sevinirim.

4 GB RAM'lı efsane sistemim sayesinde Twitch'den bitirdim ve evet var.

Yan görevlerin çoğu ana görev kalitesinde ve bazen amacını dahi anlamadığın görevlerde karşına çıkıyor ama bence ölmeden önce bir şekilde oynanması gereken oyunlardan biri tabii hataları saymazsak.

Kalbe dokunan yerler var, aksiyonlu sahneler de. İlki ben de daha çok oldu daha doğrusu ikisi karışık halde duygular yaşadım.

Yani aksiyon tabii ki var. Ve dediğiniz gibi bazı amelelik görevleri var ama güzel olan görevler çoğunlukta.

Ya böyle spoiler vermeden bir kısımı örnek verebilir misiniz hatırlıyorsanız. Ben spoiler yerim diye arama mototruna Cyberpunk bile yazamıyorum.

Ya böyle spoiler vermeden bir kısımı örnek verebilir misiniz hatırlıyorsanız. Ben spoiler yerim diye arama mototruna Cyberpunk bile yazamıyorum.

Mesela maelstorm adlı güzel bir görev var. Orada yaptığın ve gerçekleştirdiğin aksiyon hem eğlenceli, hem de bir anlamı var iken. Seni herhangi bir iş bitiricinin arayıp sana "şuraya şuraya gidip şunu öldür gel" demesi ne kadar bazen zevkli olabilse de pek bir anlamı yok.

Ya niye oyunu bu kadar aşağida sanıyonuz? Oyunun hikayesi güzel tasarlanmış. Ana görevler baymıyor. Sorunları ise optimizasyon (konsol versiyonu için), buglar şehirdeki insan azlığı ve yapay zeka düşündüğü.

Ya niye oyunu bu kadar aşağida sanıyonuz? Oyunun hikayesi güzel tasarlanmış. Ana görevler baymıyor. Sorunları ise optimizasyon (konsol versiyonu için), buglar şehirdeki insan azlığı ve yapay zeka düşündüğü.

Oyuna kötü bir şey mi dedim? Oynamadan niye kötü olduğunu düşüneyim ki. Sadece aksiyonlu kısım var mı dedim bu kötü bir şey mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı