Cyperbunk 2077 Almaya Değer mi?

techislife

Hectopat
Arkadaşlar, optimizasyon sorunlarını vs. biliyorum ancak oyunu deli gibi merak ediyorum ve çok yükseldim açıkcası. Crack ile deneyip ona göre alıp almama kararı verecektim ama ona da içim el vermedi denemek için bile olsa. Sizce alınır mı? Sistemim aşağıdaki kısımda var. Fakültem gereği bilgisayara uzun süreler oturamıyorum. Ancak cidden çok meraklanıyorum. Bir öneri var mı?

Ryzen 5 2600-Sapphire Nitro RX 590-MSI B450M PRO VDH PLUS-2x8 GSKILL 3000 MHZ Ram-550 Watt 80+ Bronze Cooler Master PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence şu an oyunu almak için erken. Tonla bug, optimizasyon sorunları var oyunda. 1-2 ay sonra oyun stabil hale gelince almak daha mantıklı olacağı görüşündeyim.
Peki şeyi sormak istiyorum, ön siparişle alanlarla benim aramda ne gibi farklar olucak ? Bir de ileride online mod geldiğinde ben direkt sahip olabilicek miyim yoksa RDR 2 gibi ayrı mı satılıcak ?

Peki şeyi sormak istiyorum, ön siparişle alanlarla benim aramda ne gibi farklar olucak ? Bir de ileride online mod geldiğinde ben direkt sahip olabilicek miyim yoksa RDR 2 gibi ayrı mı satılıcak ?
Ön siparişle alanlarda dijital içerikler var sadece oyundan bağımsız olarak. Onun dışında bir farkı yok.

Online kısmında ise henüz net bilgiler yok ama ana oyun sahipleri ücretsiz olarak erişebilecektir oyuna. Ayrı satacaklarını sanmıyorum.

Hocam 13 saati devirdim oyunda neredeyse sadece ana hikaye gidiyorum. 1 kere oyunu tekrar başlatmamı veya önceki kaydı yüklememi gerektirecek bir durum olmadı. Optimizasyon sorunlu. 1660 Super ile OC yaparak yüksek ayarlarda 50-55 FPS arası oynuyorum. Kesinlikle değer. Yani oyun aksiyon oyunu değil ama size aksiyon konusunda o kadar seçenek sunuyor ki. Isterseniz benim yaptığım gibi bam güm silahla gidersiniz, isterseniz gizli gizli yakın dövüş gidersiniz, isterseniz hack sistemlerini efektif şekilde kullarak gidersiniz... Oyun size çok şey sunuyor hocam. Yan görevlere daha girmedim orası da eğlenceli diyorlar.
Şimdi kendi mesajımı tekrar okuyunca gördüm de buglar var oyunda yanlış anlaşılmasın glitch mi denir bug mi denir pek bilmiyorum fakat var yani hatalar. Ben karşılaşmadım diye siz karşılaşmayacak da değilsiniz bunu bilin de hocam. Çok duydum oyunu çöken ve önceki kaydını yüklemek zorunda kalan.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, optimizasyon sorunlarını vs. biliyorum ancak oyunu deli gibi merak ediyorum ve çok yükseldim açıkcası. Crack ile deneyip ona göre alıp almama kararı verecektim ama ona da içim el vermedi denemek için bile olsa. Sizce alınır mı? Sistemim aşağıdaki kısımda var. Fakültem gereği bilgisayara uzun süreler oturamıyorum. Ancak cidden çok meraklanıyorum. Bir öneri var mı?
Bence değer. Günümüz oyunları 600-700 tl yi bulurken bu oyun 250 tl.

Yeni konular

Geri
Yukarı