Çözüldü D Diski donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arseyus

Kilopat
Daha fazla  
Sistemi 128 GB SSD ile kullanıyorum.
Kaç gündür harddisk donmalar mevcut. Gerek BIOS gerek aklınıza gelebilecek tüm ayarlara rağmen bir türlü sistemin harddisk kafasına göre görüp donma kilitlenme sorunları yaşatmasına yönelik hala çözüm bulamadım. Örneğin oyunlar Harddisk'in D diskine kayıtlı oyuna giriyorum çıktıktan sonra D diski tamamen kilitleniyor.

Bir fikri olan var mıdır?

Çözüm
HDTunePro ile taratmanı öneririm. :)

Aynen öyle yaptım. Çözüm bulamadığım için HD Tune geniş taramaya bıraktım bir sorun bulmazsa format atacağım. SSD hiçbir problem yok harddisk takınca problemler başlıyor.

1 saat önce ben de sistemimi ani kilitlenmeler dolayısıyla HDD'ye yüklemememe rağmene çıkardım bakalım oalacak mı, benim de Windows'um M.2'de ama.

Şu Windows 10 bir aşina olamadım gitti.
Format attıktan sonra sorun çözüldü.
Garip bir olay cidden.
Sistemi 128 GB SSD ile kullanıyorum.
Kaç gündür harddisk donmalar mevcut. Gerek BIOS gerek aklınıza gelebilecek tüm ayarlara rağmen bir türlü sistemin harddisk kafasına göre görüp donma kilitlenme sorunları yaşatmasına yönelik hala çözüm bulamadım. Örneğin oyunlar Harddisk'in D diskine kayıtlı oyuna giriyorum çıktıktan sonra D diski tamamen kilitleniyor.

Bir fikri olan var mıdır?
1 saat önce ben de sistemimi ani kilitlenmeler dolayısıyla hddye yüklemememe rağmene çıkardım bakalım oalcak mı,benim de windowsum m2de ama.

HDTunePro ile taratmanı öneririm. :)

Aynen öyle yaptım. Çözüm bulamadığım için HD Tune geniş taramaya bıraktım bir sorun bulmazsa format atacağım. SSD hiçbir problem yok harddisk takınca problemler başlıyor.

1 saat önce ben de sistemimi ani kilitlenmeler dolayısıyla HDD'ye yüklemememe rağmene çıkardım bakalım oalacak mı, benim de Windows'um M.2'de ama.

Şu Windows 10 bir aşina olamadım gitti.
Format attıktan sonra sorun çözüldü.
Garip bir olay cidden.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı