D Diskini Silmeden Format Atmak

Daha fazla  
Profil Kapağı
1525343361
Arkadaşlar D diski silmeden format atmak için güzel bir program arıyorum. Yani sadece C diskini silerek format atmak için program arıyorum.

Hocam peki 64 bit yapmak istiyorum diyelim. Ama D diskindekilerin silinmesini istemiyorum. Bunu nasıl yapıyoruz ? Yanıtlarsan çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum
Bakın burada nasıl indireceğiniz, nasıl USB hazırlayacağınız, nasıl kuracağınızın anlatımları ve videoları mevcut. Boot ekranındayken C ve D diski olarak karşınıza gelecek;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki 5. dakika 53. saniyedeki bölümden C diskini biçimlendirin sadece. D diski kalsın.
Videoları izleyin, her şeyin anlatımı mevcut.

Formatlarken hangi diski biçimlendirirsen sadece o diskteki bilgiler silinir. Ama dersen ki korkuyorum yanlışlıkla silerim diye. D diskinin kablosunu anakarttan çıkart sadece C diski gözüksün, bildiğin gibi formatla. Daha sonra herşeyi kurduktan sonra D diskinin kablosunu tekrar anakarta bağla ve aynı şekilde kullanmaya devam et.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı