D-Smart 71. kanaldaki kadın kim?

Ben bu kanalın varlığını yeni fark ettim. Çok saçma bir konsept olmuş. Oyun yayını kanalı nedir yahu? Bu kadın vardı yine ben geçen gün baktığımda. Kimin nesi bilen yok herhalde. Nasıl yayıncı bunlar anlamadım ki adı sanı belli değil.

Bu arada ben bu konuyu gördüm biraz araştırdım kanalı ben de severek takip ediyorum D-Smart'a aboneyim kadının ismine gelecek olursak kate stark.

10 yıllık üyeyim ilk defa görüyorum bu ne lan?

Bu arada hatırlayanlar olur mu bilmem ama ben bu kanalı gördükten sonra hatırladım eskiden sanki Türksat'ta da bu formata benzer bir kanal vardı böyle oyun oynuyordu bir kişi oyun videoları falan yok sanırım bir oyun oynamıyordu sadece oyun videoları gözüküyordu.

Kanalının ismi daha önceden game toonmuş galiba sonradan game screen olmuş önceden bu kanalın yerinde fast and fun diye bir kanal vardı o kanalı hiç izlemedim ama motor sporları üzerine bir kanal olduğunu duymuştum biliyorum Bir de fightbox diye bir kanal vardı o da fight screen oldu herhalde isim hakkıyla alakalı bir şey oldu değişiklik

10 yıllık üyeyim ilk defa görüyorum bu ne lan?
D-smart 71.kanalda izleyebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…