D-Smart güvenli internet kapatılmıyor

Emperor4231

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP OMEN 30L, RTX 3060, Ryzen 5 5600X, HyperX 3200Mhz CL22 16GB Dual Kit
Meslek
Kılınç Makina Tarım Sanayi'de çalışıyor
Herkese iyi sosyaller. D-Smart internete geçtim ve YouTube'daki çoğu video gözükmemeye başladı kısıtlı moddan dolayı. Güvenli interneti SMS ile kapattım ama hala çözülmedi. Online işlemler kısmında da abonelik gözükmüyor. Yanlış yere mi bakıyorum anlayamadım. Bunu nasıl çözebilirim? Artık sinir etmeye başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese iyi sosyaller. D-Smart internete geçtim ve YouTube'daki çoğu video gözükmemeye başladı kısıtlı moddan dolayı. Güvenli interneti SMS ile kapattım ama hala çözülmedi. Online işlemler kısmında da abonelik gözükmüyor. Yanlış yere mi bakıyorum anlayamadım. Bunu nasıl çözebilirim? Artık sinir etmeye başladı.
Keşke geçmeseydin ben kurtulmaya çalışıyorum. Oyunlara falan giriş yapamıyorum şuan ağ hatası veriyor.

:( müşteri hizmetleri kapatsın kapalı veya kapatamıyorum derse geçmiş olsun.

:( müşteri hizmetleri kapatsın kapalı veya kapatamıyorum derse geçmiş olsun.

Müşteri hizmetlerini aradım faturalandırmam hala başlamamış ama internete bağlanabiliyorum kapatmalarını söyledim ama kapanmadı eğer Online işlemler kısmında faturam gözükse oradan kapatacağım.

Bence başka firmaya geçin. Eğer imkan varsa oyle diyeyim.

Şu anlık idare etmeye çalışacağım ortak internet olduğu için ama kendi evime geçtiğimde başka firma kullanacağım.

Geri
Yukarı