D-Smart internet sürekli kesiliyor

Alimirza

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
asus m4a88tdm-evo 1333 mhz am3

amd phenom ii x4 955 3.2ghz 4 çekirdek 6 mb l3 önbellek

4+4+8=16 gb 1333 mhz ram

asus rog strix 1050 ti 4 gb gaming oc edition

lg flatron w1954s monitör

aoc gk200 mekanik hisli klavye

rampage r20 specter 3600 dpi bluetooth mouse
Merhaba. Başlıkta da gördüğünüz gibi yavaşlama ve 15 dakikada bir DSL ve internet ışığı gidip geliyor. Ben D-Smart'ın 14 ile 13 Mbps tarifesini kullanıyorum.0.50 de upload ama gecenlerde başladı bu sorun. Taksim patlamasindan sonra internet 1 gunlugune gitmisti ama bizde 10 gun boyunca gitmisti. Her gün aradık musteri hizmetlerini ilk 4 gün altyapı calismasi var dediler. Sonra 8 günde adam gonderdiler. Adam baktı aşağıdaki trafodan bizim internet kısa devre yapıyormuş onu yaptı ondan sonra 3 4 gün sonra bir daha gitti 1 hafta duzeliyor 1 hafta bozuluyor. Hep aynı sorun. Hatta şimdi aşağıya SS IDE koyacağım kaç Mbps aldiğimi yardım edebilen varsa edin bıktım artık.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20221202-141933_Speedtest.jpg
    Screenshot_20221202-141933_Speedtest.jpg
    46,3 KB · Görüntüleme: 24
Merhaba. Başlıkta da gördüğünüz gibi yavaşlama ve 15 dakikada bir DSL ve internet ışığı gidip geliyor. Ben D-Smart'ın 14 ile 13 Mbps tarifesini kullanıyorum.0.50 de upload ama gecenlerde başladı bu sorun. Taksim patlamasindan sonra internet 1 gunlugune gitmisti ama bizde 10 gun boyunca gitmisti. Her gün aradık musteri hizmetlerini ilk 4 gün altyapı calismasi var dediler. Sonra 8 günde adam gonderdiler. Adam baktı aşağıdaki trafodan bizim internet kısa devre yapıyormuş onu yaptı ondan sonra 3 4 gün sonra bir daha gitti 1 hafta duzeliyor 1 hafta bozuluyor. Hep aynı sorun. Hatta şimdi aşağıya SS IDE koyacağım kaç Mbps aldiğimi yardım edebilen varsa edin bıktım artık.

Günde 5 kere gidiyordu. Degistirdim

1. ISS kötü ve kablolarında sorun olabilr.
2. tahadütün bitiyorsa değiştirmeni öneririm ADSL kullanıyor altyapın.

Allah kurtarsın kardeş. İnternetin kısa devre yapmasını da ilk defa duydum.
Ben Superonline fibere öyle alıştım ki fiber olmayan evi bedava verseler taşınmam. ISS değiştirmekten başka bir çaren yok şu an.

Geri
Yukarı