Çözüldü D-Smart xDSL numarası nerede yazar?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

0Emre

Hectopat
D-Smart kullanıyorum. xDSL numaramı nasıl öğrenebilirim? e-Devlet’te yazar demişler ama bulamadım.

Çözüm
D-Smart kullanıyorum. xDSL numaramı nasıl öğrenebilirim? e-Devlet’te yazar demişler ama bulamadım.
Hocam son faturanızda üst kısımda yazar, E-devlet hizmet arama kısmına internet yazınca çıkıyor zaten abone sorgulama ekranı. Az araştırma ile bulunabilecek şeyler bunlar.
Hocam son faturanızda üst kısımda yazar, E-devlet hizmet arama kısmına internet yazınca çıkıyor zaten abone sorgulama ekranı. Az araştırma ile bulunabilecek şeyler bunlar.

Çözüm
Buldum hocam şimdi ama çoğu kişide 10 haneli ve 88 ile başlıyor bende 11 haneli ve 188 ile başlıyor normal midir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…