Çözüldü D-Sub girişe VGA kablosu takılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

f3turan

Hectopat
Yer
Street Ball
Daha fazla  
Arkadaşlar APU bir sistem toplayacağım. Nihayetinde karar verdim. :D
Dolayısıyla görüntüyü anakarttan almam gerek. Kullanacağım anakart : Gigabyte B450M H AMD B450 Soket AM4 DDR4 3600(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart - incehesap.com
Bu anakartta D-Sub girişi var. Benim monitörümde ise VGA girişi var. Soru zaten başlıkta. Benim şuan 50-60Hz aralığında bir monitörüm var. Ama bu monitörde HDMI girişi yok. Bu anakartı alsam VGA girişli bir monitöre
bağlayabilir miyim? Sıkıntı çıkar mı?

Hocam uzun vadede 4 thread farkeder emin olun. Ama fiyat farkı fazla. B450 anakart ile alıp ileride 4. nesil Ryzen 5 + ekran kartı ile değişebilirsiniz.
Şimdi şöyle anlatabilirim. Ben çok fazla fiyat vermek istemiyorum parçalara. İlk başta bir 3200G alırım.
O beni uzun süre götürür diye düşünüyorum. Yetmemeye başladığı zamanda bir ekran kartı takarım. Bence harika olur.

Şimdi şöyle anlatabilirim. Ben çok fazla fiyat vermek istemiyorum parçalara. İlk başta bir 3200G alırım.
O beni uzun süre götürür diye düşünüyorum. Yetmemeye başladığı zamanda bir ekran kartı takarım. Bence harika olur.
3200G ekran kartı beslemeye yeterli bir işlemci değil. (Genel olarak APU işlemciler yetersiz) En kötü olasılıkta Ryzen 5 1600 AF almanız gerekir 2. elden.

Geri
Yukarı