Çözüldü D sürücüsü gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

JaggerVex

Hectopat
Arkadaşlar, yeni PC topladım. Sistemimde sadece M.2 var, o da 500 GB. Sistemi kurarken 300 GB'a 200 GB şeklinde ayırmak için bölüm açtım. (yuvarlama rakamlar). Fakat şu an sadece C diskinde 300 GB var. D 200 GB görünmüyor. Bunu tekrar format atmadan yapabilir miyiz yani ayırabilir miyiz? Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Dosya Ekleri

• cd.jpg
    cd.jpg
    38,5 KB · Görüntüleme: 33
Çözüm
Evet. Disk Yönetimi'nden D sürücüsünü atayın. Başlat'a sağ tıklayıp Disk Yönetimi'ne gidebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet. Disk Yönetimi'nden D sürücüsünü atayın. Başlat'a sağ tıklayıp Disk Yönetimi'ne gidebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Hallettim teşekkürler. Başta bu forumu sevmemiştim ama artık ayrılamıyorum. Diğer forumlarda bilgi alışverişine bile bakmıyorum :) Peki şimdi konu çözüldüyü nasıl yapacağım?

Önemli değil. Konunuz "Konu" olarak açıldıysa sadece yetkisi olanlar değiştirebiliyor. "Soru" olarak açıldığında ise "En İyi Cevap" özelliğini kullandığınız takdirde "Çözüldü" olarak işaretlenecektir.

Geri
Yukarı