DA Sistem 2 alınır mı?

RX 5600 XT ile RTX 2060 FPS olarak aynı performansı veriyorlar, hatta RTX 2060 0.8 FPS daha iyi.

Ve NVIDIA teknolojileri ve Driver'i falan 2060'ı öne geçiriyor. :D Bu arada sanırım oyundan oyuna değişiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kardeşim adamlar sana öneri sunuyor. Onu beğenmiyorsun bunu beğenmiyorsun yok benim dediğim daha iyi falan diyorsun. Sen onların sözlerini dinlemeyip tavsiyelerini dinlemiceksen neden konu açtın ?
SKXKSJDJDJDJDJDJS Tavsiyelerini dinliyorum ama öyle kardeşim dediklerim daha iyi boş yapma.

4.10
Eywallah bilmiyodum. Isı değerleri olarak hangisi daha iyi?
Ve NVIDIA teknolojileri ve Driver'i falan 2060'ı öne geçiriyor. :D Bu arada sanırım oyundan oyuna değişiyor.

Evet oyundan oyuna değişiyor. Videodaki oyunların çoğu RTX 2060'ın ışın teknolojileriyle kullanılan oyunlar. Benim oynadığım standart oyunlar CS GTA 5 GTA SA o yüzden gerek bulmuyorum. FPS olarak aynı oldukları için hatta benim işimd yarayan oyunlarda 5600XT daha iyi olduğu için Sıcaklık değerleri bir adım öne çıkıyor ASUS TUF 3 Evo daha önde bu konuda da o yüzden bu sistemi almayı düşünüyorum ama teşekkür ederim. DA sısteme bakmaya gidiyorum (2060)lı sistem.

4.10
Çekirdek alanı olarak hangisi daha iyi r3 3300X vsR5 3500X?

Son düzenleme:
SKXKSJDJDJDJDJDJS Tavsiyelerini dinliyorum ama öyle kardeşim dediklerim daha iyi boş yapma.

Eywallah bilmiyodum. Isı değerleri olarak hangisi daha iyi?

Evet oyundan oyuna değişiyor. Videodaki oyunların çoğu RTX 2060'ın ışın teknolojileriyle kullanılan oyunlar. Benim oynadığım standart oyunlar CS GTA 5 GTA SA o yüzden gerek bulmuyorum. FPS olarak aynı oldukları için hatta benim işimd yarayan oyunlarda 5600XT daha iyi olduğu için Sıcaklık değerleri bir adım öne çıkıyor ASUS TUF 3 Evo daha önde bu konuda da o yüzden bu sistemi almayı düşünüyorum ama teşekkür ederim. DA sısteme bakmaya gidiyorum (2060)lı sistem.

Çekirdek alanı olarak hangisi daha iyi r3 3300X vsR5 3500X?
Kardeşim kimsenin fikirlerine değer vermiyeceksen konu falan açma. Adamlar sana öneri yapıyor , yok boş yapma , benim dediklerim daha iyi gibi cümleler kuruyorsun. Bir de boş yapma diyip random atıyor. :D Attığıda random olsa keşke...

Evet oyundan oyuna değişiyor. Videodaki oyunların çoğu RTX 2060'ın ışın teknolojileriyle kullanılan oyunlar. Benim oynadığım standart oyunlar CS GTA 5 GTA SA o yüzden gerek bulmuyorum. FPS olarak aynı oldukları için hatta benim işimd yarayan oyunlarda 5600XT daha iyi olduğu için Sıcaklık değerleri bir adım öne çıkıyor ASUS TUF 3 Evo

Galax modeli normal bir kasa sıcaklığı oldukça iyi yani Extreme OC bile yapabilirsin %10 civarı performans artışı var ve GTA'da genelde NVIDIA kartların daha iyi olması lazım ve ekstradan DLSS 2.0 ve RTX gibi teknolojileri de var hatta Driver konusunda NVIDIA çok daha sağlam ve sorunsuz yani AMD gibi çok sorun çıkarmıyor yani böyle ikilemde mümkünse NVIDIA almaya çalışın ve 3300X daha iyi çoklu çekirdekte de renderde de.
Ekran Alıntısı.PNG

Ayrı eten yeşil ekran gibi saçma sorunlar da var ve RTX serisi teknolojileri falan dediğime buradan detaylı bakabilirsin.
EDİT: GTA 5 RTX destekliyor ve sanırım DLSS 3.0 desteği de gelecek.

Geri
Yukarı