Dabbe 5 Zehr-i Cin Filminin Fragmanı Yayınlandı

• Konuyu başlatan Eothraen
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 9B
İzleyici profili denen şey burada devreye giriyor. Metafiziksel öğelerden zerre kadar rahatsız olmayıp kan şiddet vahşet dolu filmlerden etkilenen insanlar var. Tam tersi durumlar da var. "Korku" unsuru dediğimiz şey geniş bir yelpaze. Mesela senin için önerebileceğim film galiba Oculus olurdu @BilgisayarKurdu :)

Türk insanı zombi, yaratık, hayalet denildiği zaman gülüp geçiyor. Halkın ortak bir korkusu var cinler ve şeytanlar. Kuran'da cinlerin olduğu söylendiği için insanlar biraz çekiniyor. Hasan Karacadağ ise seyirciyi zayıf yönünden vurmaya çalışıyor.

Geçen bir cin filmi izledim -el cin olabilir- belki korkarım diye filmin daha ilk başında kadın "ah", "uh" diye bağırıyor gülmemek için zor tuttum kendimi.
Kusura bakmayın ama ben artık bu cin filmleri için bu karikatürdeki kadının dediğini söylüyorum hep;

geldi-yine.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
İzleyici profili denen şey burada devreye giriyor. Metafiziksel öğelerden zerre kadar rahatsız olmayıp kan şiddet vahşet dolu filmlerden etkilenen insanlar var. Tam tersi durumlar da var. "Korku" unsuru dediğimiz şey geniş bir yelpaze. Mesela senin için önerebileceğim film galiba Oculus olurdu @BilgisayarKurdu :)
Lanet olsun ikisindende korkuyorum :(

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı