Dağ bisikleti önerisi

KeremSODACI

Centipat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Yeni bisiklet alacağım ve ne almak istediğimi bilemiyorum. Bütçe 13000 hidrolik disk fren istiyorum kesinlikle. Merdiven inme vesaire hareketler yapıyorum dayanıklı alabileceğim bisikletler nelerdir? Boyum 1.70 kilo 60. 29 jant mı yoksa 27.5 jant mı almalıyım?

Bu fiyata alabileceğin kesinlikle en iyi bisikletlerden birisi aşağıdakidir. Özellikle kadrosunun estetik tasarımını ve rengini çok beğeniyorum.

27,5 sana gayet yeterli olur. 29 alırsan büyük gelecektir.

Bu fiyata alabileceğin kesinlikle en iyi bisikletlerden birisi aşağıdakidir. Özellikle kadrosunun estetik tasarımını ve rengini çok beğeniyorum.

27,5 sana gayet yeterli olur. 29 alırsan büyük gelecektir.

Dayanıklılığı nasıldır?

Yeni bisiklet alacağım ve ne almak istediğimi bilemiyorum. Bütçe 13000 hidrolik disk fren istiyorum kesinlikle. Merdiven inme vesaire hareketler yapıyorum dayanıklı alabileceğim bisikletler nelerdir? Boyum 1.70 kilo 60. 29 jant mı yoksa 27.5 jant mı almalıyım?

O paralara 2. el almanızı öneririm gayet kaliteli sağlam bisikletler var isterseniz aramanıza yardımcı olabilirim.

0 düşünüyorum.

Carraro daytona 727ye de bakmanızı öneririm yakın seviyede bisikletler.

Son düzenleme:
Carraro daytona 727ye de bakmanızı öneririm yakın seviyede bisikletler.

Carraro daytona da maşa sorunu oluyor diye duydum o yüzden bilemedim Accell'e gittiğimde baktım mtx 7400 güzeldi ama maşasını bilemiyorum sizce?

Bir tane Carraro big 2718 buldum onu almayı planlıyorum ya da giant Talon 2 sizce

Son düzenleme:
Carraro daytona da maşa sorunu oluyor diye duydum o yüzden bilemedim Accell'e gittiğimde baktım mtx 7400 güzeldi ama maşasını bilemiyorum sizce?

Bir tane Carraro big 2718 buldum onu almayı planlıyorum ya da giant Talon 2 sizce.

Mtx 7400 yeni model ise yani maşanın güncellendiği model ise onu öneririm, giant bilemiyorum nasıldır, Carraro big de güzel bir bisiklet. Ben mtx 7400 ve big taraftarıyım.

Geri
Yukarı