Elektronik DAGK PBT Keycaps 1527TL yerine 554TL

Tabii ki olabilir hotswap olması gerekiyor o klavye. İlla silent red olması mecburi değil silent olan çoğu Switch sessiz olur zaten.

Bir şey soracağım 2000TL civarı bütçem var ASUS ROG STRIX Scope RX sence indirime girerse alınır mı? Uzun kullanım için pek anlamıyorum klavyelerden.

Eyvallah hocam teşekkürler, şimdi de gerek yok falan diyorlar ama hiçbir şey çözülmedi. Arayıp küfredecem artık
Hocam öyle ben de klavye aldım iptal ettiler indirim kuponum vardı 100 lira onu bile geri yatırmadılar %6 verdi öylesine seninkide şanssızlık olmuş, kardeşime verdim ben de keycapleri beyaz klavyede güzel durdu

Dosya Ekleri

• 20230731_113635.jpg
    176,3 KB · Görüntüleme: 48
Hocam öyle ben de klavye aldım iptal ettiler indirim kuponum vardı 100 lira onu bile geri yatırmadılar %6 verdi öylesine seninkide şanssızlık olmuş, kardeşime verdim ben de keycapleri beyaz klavyede güzel durdu
Tam olarak bu klavyeye takacaktım, baya da güzel durmuş, nasip değilmiş demek ki

Dosya Ekleri

• amazon.png
    19,9 KB · Görüntüleme: 31
Doğrudur hocam nasıl isterseniz. T.C. girmeniz gerekli çünkü yurt dışından geldiği için.

2 boşlugada T.C. mi girdim önce birine isim girdim digerine T.C. falan denedim olmadı bende 2 sinede T.C. girdim satın alırken uyarı vermedi işin tuhafı en alttaki boşluga T.C. istio ama T.C. ve kimlik numarası gib girmeyin diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…