Daha hızlı vakit geçirmek için ne önerirsiniz?

Ben kitap okumayı seviyorum hocam, öneririm.

Mesela değişiklik yapıp manga/manhua gibi şeylere de bakabilirsiniz.
O kadar vaktim olmuyor maalesef, 8 saat çalışıyorum, spora gidiyorum, diyetisyene gidiyorum kendime 1 saat 2 saat kadar vaktim kalıyor anca.
LOL oynayın ailenize sövüyorlar. Vakit iyi geçer..
Adam doğruyu söylemiş ceza almış... Bir fiil 9 sene sülalem meze tabağı oldu lanet oyunda. İyi oldu bıraktığım, 1,5 senedir elimi sürmüyorum.

Bütçem zaten 11.800₺ takıldığım konu bu değil. Şu an günlerim günlerime karıştı, bir türlü ay başını getiremiyorum sabırsızlığımdan mütevellit. Ay başı gelsin elime sıcak para geçsin de beğendiğim sistemin anında siparişini verebileyim oturup stoklarını / fiyatlarını seyredeceğime diye sabırsızlanıyorum. Ay başında dişe değer bir sistem yakalayamazsam zaten mecbur bu sefer ay ortasını bekleyip primimi de bütçeye dahil ederek 14-15.000₺'lik üst seviye sistemlere bakmaya başlayacağım gibi duruyor.
Hocam senin iş zor:) Günler çok çabuk geçer ama hele istediğin bir şeyi bekle bakayım geçiyor mu? İstemediğin bir şeyi isteyince de çok çabuk geliyor ah ah😂 Bence stoklara falan bakıp da kafanı bulandırma zaten paran var o olmazsa o olur senin için. Başka önerim günlerin sonuna kısa kısa hobiler koy bir de bakmışsın gelmiş geçmiş bile. Mesela akşam Avrupa maçı var onu beklersin. Veya halı saha maçı var onu beklersin. Hobilerine göre ancak böyle daha çabuk geçer diye düşünüyorum. 14-15k' ya çıkarım demişsin bence inan hiç gerek yok o paralara. Bütçen dahilinde bile canavar sistemler toplarsın bu vasat ekonomiye rağmen. Senin gibi işi, parası elinde olanlar çok yüksek sistem topluyor sonra 1 ay sonra Sahibinden'de ilana "Temiz canavar, 3 gün oynayabildim" gibi ilanlar koyuyorlar. Yani demem o ki paranızı çar çur etmeyin. Tekrardan kolay gelsin bekleyişiniz ve de hayırlı olsun.:) (Siz beni düşünün, mezunum ve 9 ay sonrasını bekliyorum canavar laptop almak için, ama o arada da tazı gibi ders de çalışacağım. Ama sizin kadar kafaya takmıyorum taksam mahvolurum herhalde.):)

Senin gibi işi, parası elinde olanlar çok yüksek sistem topluyor sonra 1 ay sonra Sahibinden'de ilana "Temiz canavar, 3 gün oynayabildim" gibi ilanlar koyuyorlar.
Hocam benim biraz da işim bilgisayarda olduğu için aslında hızlı bir sistem elimin altında ihtiyaç dahilinde, yani yarın öbür gün oyun oynamasam bile işim için gerekli oluyor. Hayırlısıyla bir kere alıp şu andaki bilgisayarımda olduğu gibi 13-14 sene hayrını görme planım var. Bakalım işte stoklar bitiyor / parçalar değişiyor / fiyatlar değişiyor. Elime sıcak para geçtiği gün son bir defa konu açacağım buraya ne almalıyım diye, gelen tavsiyeler ile bir şeyler yapacağım. Mesai saatlerim dışında zaten spor vs. hızlı vakit geçiyor da mesaideki 8 saatim bilgisayarlara bakmaktan yavaş geçiyor :D

Hocam benim biraz da işim bilgisayarda olduğu için aslında hızlı bir sistem elimin altında ihtiyaç dahilinde, yani yarın öbür gün oyun oynamasam bile işim için gerekli oluyor. Hayırlısıyla bir kere alıp şu andaki bilgisayarımda olduğu gibi 13-14 sene hayrını görme planım var. Bakalım işte stoklar bitiyor / parçalar değişiyor / fiyatlar değişiyor. Elime sıcak para geçtiği gün son bir defa konu açacağım buraya ne almalıyım diye, gelen tavsiyeler ile bir şeyler yapacağım. Mesai saatlerim dışında zaten spor vs. hızlı vakit geçiyor da mesaideki 8 saatim bilgisayarlara bakmaktan yavaş geçiyor :D
Ha tamam hocam sizin iş evdendi ve bilgisayardandı. O zaman size daha iyi olur iyi bir sistem. Ben şey gibi düşündüm, hani bir heves alırlar akşam eve gelince yüzüne bakmayıp bir ay sonra satışa koyarlar ya öyle. Sizin evden ve kişisel cihazdan çalıştığınızı unuttum. O zaman ne kadar iyi o kadar iyi demek doğru olur size:)

Ha tamam hocam sizin iş evdendi ve bilgisayardandı. O zaman size daha iyi olur iyi bir sistem. Ben şey gibi düşündüm, hani bir heves alırlar akşam eve gelince yüzüne bakmayıp bir ay sonra satışa koyarlar ya öyle. Sizin evden ve kişisel cihazdan çalıştığınızı unuttum. O zaman ne kadar iyi o kadar iyi demek doğru olur size:)
Zaten sadece oyun oynamak için alacak olsaydım 5-6.000₺ lik bir sistem işimi görecekti, oynadığım oyunlar HOI 4 ve Minecraft'dan ibaret :D Bunların dışında bir oyuna ayıracak vaktim yok son 1 senedir. Ekran kartını abartmam saçma evet ama almışken de iyisini alayım düşüncesindeyim. İnşallah ay başında güzel bir sistem satışta olur..

Yeni konular

Geri
Yukarı