Damar tıkanıklığı ve beyinde küçülme için doktor önerisi

• Konuyu başlatan Nyaa
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 1B
Damar tıkanıklığı ve beyinde küçülme için İstanbul'da bildiğiniz bir doktor var mı?
Sağlık iyice ticarete döndüğü için nereye gideceğim konusunda bir fikrim yok.
İstanbul Beyin Hastanesinden randevu aldım ama daha iyi neresi olabilir, ya da burası iyi midir?
Doğuştan böbrek rahatsızlığım olduğu için İstanbul'daki çoğu hastaneye hakimim. Beyin ile böbrek farklı alanlar olsa da benim İstanbul'daki favori hastanem Bezmialem'dir. Gerçekten harika bir yer. Onun dışında Kanuni hastanesini önerebilirim ama orası Pandemi hastanesi oldu. Bu arada çok geçmiş olsun.

Doğuştan böbrek rahatsızlığım olduğu için İstanbul'daki çoğu hastaneye hakimim. Beyin ile böbrek farklı alanlar olsa da benim İstanbul'daki favori hastanem Bezmialem'dir. Gerçekten harika bir yer. Onun dışında kanuni hastanesini önerebilirim ama orası pandemi hastanesi oldu. Bu arada çok geçmiş olsun.

Bu dediğiniz hastane gerçekten iyi mi? Biraz internetten yorumlarına falan baktım da hiç öven yok hep bir şikayet.
Teşekkürler, bu arada.

Bu dediğiniz hastane gerçekten iyi mi? Biraz internetten yorumlarına falan baktım da hiç öven yok hep bir şikayet.
Teşekkürler, bu arada.
Öncelikle geçmiş olsun. Konulara göz atarken sizin konunuzu gördüm. İnsanlar genellikle övdüklerini değilde hep şikayetlerini yazarlar. :) Tekrardan geçmiş olsun.

Öncelikle geçmiş olsun. Konulara göz atarken sizin konunuzu gördüm. İnsanlar genellikle övdüklerini değil de hep şikayetlerini yazarlar. :) tekrardan geçmiş olsun.

Aslında, doğru. O zaman çok fazla şikayet var demek, insanların orayı çok fazla tercih ettiğini de gösterir. O zaman tercih edilen yere gitmek daha iyi midir?
Tekrardan teşekkür ederim.

Dediğim gibi ben üroloji bölümüne gidiyordum ve aşırı memnun kaldım. Ama nöroloji bölümü hakkında bir bilgim yok maalesef.

Yok, ben şu an hiçbir fikrim olmadığı için hem İstanbul'la hem de hastaneleriyle ilgili. Küçük bir yerde yaşıyorum, daha iyi imkan bulabileceğim bir yere gitmek istiyorum sadece.

Geri
Yukarı