Dambıl Seti Önerisi

MeReKGs67

Kilopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Arkadaşlar okullar tatile girince spora başlayacağım. Ama önceden bir dambıl almak istiyorum. Kollarım ben zayıflarken cidden çok güçsüz kaldı, sarkıyor falan. Bu dambılı buldum sizce güzel mi?
Bunu beğenmediyseniz önerebileceğiniz başka bir set var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce geçmişin varmı ayrıca yaş ve kilo belirtmenizde fayda var.
Yaş 15 kilo 79 civarı boy 1.90 civarı geçmişin derken daha önce hiç ağırlık çalışmadım
Bu dambıl setini alabilirsin ama direkt 10 kilo başlama 3 kilogramdan başlayarak geliştikçe arttırmalısın hem zorlanmamış hemde daha etkili sonuçlar almış olursun.

Hiç ağırlık çalışmadıysanız 10 kilogram almanız manasız. Lakin 3 kilogram alırsanız da "bu ne ya ben boşa kaldırıyorum" hissine kapılırsınız. O yüzden 5 kilogramlık almanız size fayda sağlar.

Hiç ağırlık çalışmadıysanız 10 kilogram almanız manasız. Lakin 3 kilogram alırsanız da "bu ne ya ben boşa kaldırıyorum" hissine kapılırsınız. O yüzden 5 kilogramlık almanız size fayda sağlar.
Arkadaşın alacağı dambıl plakalı olduğu için 3kg hafif gelirse 5kg olarakta kullanabilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı