Dandik Powerbank telefona zarar verir mi?

Blackss

Kilopat
Makaleler
2
Merhaba arkadaşlar, aslında dandik mi bilmiyorum ama ucuza Powerbank aldım. 10.000'lik. Markası S-Link. Aslında Samsung marka düşünüyordum ama bunu kampanyayla çok ucuza bulunca bunu aldım. Merak ettiğim durum telefona zararı olur mu? Hep şarj etmeyeceğim. Gerektiği zaman kullanacağım.

İkinci sorum da:
  • 1 Adet 2.1A , 1 Adet 1A'lik USB çıkışı var yazıyor. Hangisini ne durumda kullanmayalım bilen var mı? Mesela telefonu şarj ederken hangisini kullanayım?

S-link çok kötü bir marka değil. Zarar vereceğini zannetmiyorum.

Farketmez istediğinizi kullanın. 2.1A daha hızlı şarj eder. Telefona zarar vermez. Kapasitesi kaliteli markalardan daha zayıftır ve daha çabuk ömrünü tüketir.

Merhaba arkadaşlar, aslında dandik mi bilmiyorum ama ucuza Powerbank aldım. 10.000'lik. Markası S-Link. Aslında Samsung marka düşünüyordum ama bunu kampanyayla çok ucuza bulunca bunu aldım. Merak ettiğim durum telefona zararı olur mu? Hep şarj etmeyeceğim. Gerektiği zaman kullanacağım.

İkinci sorum da:
  • 1 Adet 2.1A, 1 Adet 1A'lik USB çıkışı var yazıyor. Hangisini ne durumda kullanmayalım bilen var mı? Mesela telefonu şarj ederken hangisini kullanayım?

Bataryanın uzerinde ne yaziyor?
Ayrıca hiç kullanilmasa bile ayda 1 kere doldurun.

Geri
Yukarı