Dara Aksesuar güvenilir mi?

XScole72

Decapat
Selam, ben Redmi Note 9 Pro'ya şu iki kılıftan birini alacağım: Xiaomi Redmi Note 9S Kılıf Siyah Zebana Lens Deri Kılıf

Başka yerde bulamadım, buradan alışveriş yapan birileri varsa yardımcı olabilirler mi?
Kapıda ödeme falan varmış ama bu siteyi kullanan, öneren var mı?

Selam, ben Redmi Note 9 Pro'ya şu iki kılıftan birini alacağım: Xiaomi Redmi Note 9S Kılıf Siyah Zebana Lens Deri Kılıf

Başka yerde bulamadım, buradan alışveriş yapan birileri varsa yardımcı olabilirler mi?
Daha önce buradan alışveriş yapmadım fakat dediğiniz gibi kapıda ödeme varsa ve şeffaf kargo ise bence alınabilir. Bir şey kaybetmezsiniz diye düşünüyorum. Baktınız kötü, kullanılmış veya yırtık falan geldi, satın almazsınız.

Ben J2 Core için zırhlı kap almıştım. Güzel paketlenmiş gelmişti. Üründe de sıkıntı yoktu fakat PTT kargoyla çalıştıklarından geç gelmişti.

Ben J2 Core için zırhlı kap almıştım. Güzel paketlenmiş gelmişti. Üründe de sıkıntı yoktu fakat PTT kargoyla çalıştıklarından geç gelmişti.
Geç gelmesi falan önemli değil yeter ki ürün elime ulaşsın
Yorumlarınız için teşekkürler gözüme çok güzel gözükmüşlerdi iyi günler dilerim

Geri
Yukarı