Dark AquaForce W244 sıvı soğutucu nasıldır?

Relfrah

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, belirtmiş olduğum ürünü almayı planlıyorum. Fiyat olarak 720 TL civarında. Sizce marka güvenilirliği ve performansı nasıldır?

İyi değil.

40 TL fazla verip çok daha iyisini alabilirsiniz, PF240 şu an indirimde:

1607893337885.png

Şu videodan bakabilirsin H100I ile karşılaştırmışlar. Bana kalırsa 200TL daha koyup SilverStone al.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar teşekkür ederim hepinize, sipariş iptal talebi oluşturdum. Biraz daha indirim kovalayayım, fiyata aldanmış oldum.
İyi değil.

40 TL fazla verip çok daha iyisini alabilirsiniz, PF240 şu an indirimde:

Eki Görüntüle 779246

Bu arada uzatmak istemedim bu ürünü aldım, teşekkür ederim tekrardan.
Dostlar selam, ben soğutucuyu aldım, taktım. Gayet güzel gözüküyor fakat;
İnternetten baktığımda millet buz gibi kullanıyor fakat bende 40-50 arası değerlerde gidip geliyor boştayken, bazen 55'de oluyor. Bunun normal nedir bilemedim, bir iki farklı programda görüntüledim.
Bağlantı yaparken CPU üzerine gelen zımbırtıyı PUMP slotuna taktım, bir fanı CPU FAN diğerini de CHA FAN 1 slotuna taktım, doğru bağlamış mıyım bilemedim, daha ideali varsa o şekilde yapayım. RGB'ler sorunsuz çalışıyor.
Yük altında 70-75 derecelere ulaşabiliyor.
Sessizlik konusunda da benim işlemci 3800X sürekli saat hızı yükselttiği için olsa gerek fanlar bir hızlanıp bir yavaşlıyor, dolayısıyla fan sesini duyuyorum. Bunun çözümü ile ilgili forum içinde yönlendirme yapabilirseniz sevinirim.
Onun dışında memnunum kendisinden. :)
@RPM Sen yetkili bir abiye benziyorsun bu konuda :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı