Dark Freezer X94 149 TL!

200 TL de ucuz değil mi? Wraith Prism indirimli hali 280 TL.

Arkadaşın dediği doğru, fiyatı AMD veriyor biz vermiyoruz kendilerine sorabilirsin.
@ARDA_bey Prism 4 bakır borulu.

1643471663882.png

Diğer 2'sini ben göremiyorum :D

@ARDA_bey X94`ü satın aldım umarım pişman olmam.
X123 genel anlamda 180 TL civarında satılıyor zaten fakat X94 en son 1 sene önce bu fiyata inmiş alan kişi sayısı daha fazla en kötü aldığım fiyata satarım.

Hayırlı olsun, aynı fikirde olmamıza sevindim. :) Ancak fanlar 9cm gibi. Eğer öyleyse ve sesi rahatsız ederse ileride sessiz fanlar düşünebilirsin. Kasa içinde 120mm soğutuculardan daha güzel, tatlı duracaktır. Malum özellikle küçük kasalarda 120mm soğutucular kafam kadar duruyor. Hayırlı olsun şimdiden. :)

Hayırlı olsun, aynı fikirde olmamıza sevindim. :) Ancak fanlar 9cm gibi. Eğer öyleyse ve sesi rahatsız ederse ileride sessiz fanlar düşünebilirsin. Kasa içinde 120mm soğutuculardan daha güzel, tatlı duracaktır. Malum özellikle küçük kasalarda 120mm soğutucular kafam kadar duruyor. Hayırlı olsun şimdiden. :)
Teşekkürler benim kasam küçük dediğin gibi o fanlar devasa duruyor şu anda kullandığım soğutucu aslında performans olarak kötü değildi fakat tasarımı iğrençti kasanın bütün görüntüyü bozuyordu Snowman M200 HD 2.0 gibi giriş seviyesi ürünler bile 130TL civarında iken 150TL gözüme gelmedi. Yanında gönderdikleri macun da fena sayılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı