Çözüldü Dark Freezer X94rd alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CahoG

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar toplayacağım bilgisayarda Ryzen 5 3600 AMD işlemci bulunmakta ve bütçem çok olmadığı için soğutucuyu Dark Freezer X94rd almayı düşünüyorum pişman olur muyum sizce? Oyun oynarken ısınma sıkıntısı falan yaşamak istemiyorum yardımcı olabilir misiniz?
Dark Freezer soğutucu linki:

Dosya Ekleri

• darkfreezer.png
    205,6 KB · Görüntüleme: 50
Çözüm
O soğutucunun montajı acayip zor bende vardı kırdığım için T6 aldım . Çok gerdirmek gerekiyor sonra sinirleniyorsunuz sonra da çat diye bir ses geliyor ya takıyorsunuz ya da kırıyor ben kırdım .
Alınabilir. Fakat ben de T6 Ultra derim. Fiyat olarak yakın ve daha iyi tasarımı ve soğutması var.

O soğutucunun montajı acayip zor bende vardı kırdığım için T6 aldım . Çok gerdirmek gerekiyor sonra sinirleniyorsunuz sonra da çat diye bir ses geliyor ya takıyorsunuz ya da kırıyor ben kırdım .

Artı -2 Eksi
Çözüm
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim bu arada anakartım b-450m k 4400 mhz
HAHAHAHAHAHAH

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…