Dark N10 Advance vs. Sharkoon TG4

Nhympex8287

Decapat
Daha fazla  
Sizce hangisi daha uzun ömürlü bir seçim olur? En az 3 yıl değiştirmeden kullanmayı planlıyorum soğutma benim için önemli. Max 450 TL bütçem var. Başka öneriniz var mı? (50 TL koy şunu al 100 TL koy bunu al gibi şeyler söylemezseniz sevinirim, max 450 TL verebilirim. 50 TL koyabilsem zaten TG5 alırdım.)

Hocam alırken akrilik cam yerine temperli almanızı şiddetle tavsiye ederim özellikle de uzun süre kullanmak istiyorsanız ne yazık ki akrilikler çok kolay çiziliyor.

Son düzenleme:
O fiyata alınmaz o ürünler.
Aralarında en iyi soğutmaya sahip kasa : Sharkoon TG5 sanırım.
2.ci atdığım Corsair Spec kasası da kalitelidir ama fan almanız gerek.

Önerileriniz için çok teşekkür ederim fakat sistemimi sinerjiden toplayacağım için oradan almak durumundayım. Oradada bu iki kasa en uygunu. Ne yapnalıyın ayrı ayrı mı yoksa sinerjiden mi? Ayrı ayrı kendim toplarsam daha ucuza denk geliyor fakat ben de okadar uğraşamam ve çok bilgili değilim. Sadece videolardan izlediğim kadar biliyorum.

TG5'in önü mesh olsaymis çok hoş olurmuş. Yandaki ızgaralar yeter mi, bilemem. Ama N10 için konuşursak dikey ekran kartı takilamiyor. RM750X gibi PSU'lar için hazne biraz dar (ama aliyor) kablo boşluğu nispeten dar. Öne 280 üste 240 mm radyatör takılabilir. Önü mesh olduğundan soğutma başarılı.

Önerdikleriniz arasında da alınmayacak ürünler var hocam eğer benim dediklerime alınmaz dediyseniz sizin önerdikleriniz de pleksi takılı. Ayrıca Corsair Spec 04 de hem psu gizleme haznesi yok , kablolama sorunlu, CPU kablosunu dahili yerinden geçiremiyorsunuz.

Önerdikleriniz arasında da alınmayacak ürünler var hocam eğer benim dediklerime alınmaz dediyseniz sizin önerdikleriniz de pleksi takılı. Ayrıca Corsair Spec 04 de hem psu gizleme haznesi yok , kablolama sorunlu, CPU kablosunu dahili yerinden geçiremiyorsunuz.
Ben size değil, konu sahibine demiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı