Dark N10 Kasanın camı nereden bulunur?

Halil1905

Kilopat
Makaleler
9
Daha fazla  
Dark N10 Kasamın camı çatladı ve çirkin bir görüntü oluşturuyor. Camı nasıl bulabilirim?

Türkiye distribütörü, tedarikçisi kim ise ona mail atıp yedek parça için ricada bulunabilirsin, bu 1. seçenek. Bazen servisin çözmediği sorunu distribütör, müşteri memnuniyeti adı altında çözebiliyor.
Ücreti mukabilinde değişim talep etmek bu 2. seçenek. Servis bu talebine karşılık vermek zorundadır.
Son seçenek ise ölçüleri verip tamperli cam ürettirmek, herhangi bir işleme de yok zaten üstünde.

@BilgisayarKurdu 'nun da dediği gibi önce tedarikçi ile iletişime geç, muhtemelen bu bir çözüm olmayacaktır ama denemekten zarar gelmez. Servis ile iletişim kurduğunda abartı bir fiyat talep ederlerse pleksiglass ya da tamperli camdan ürettirebilirsin.

Önce Dark firmasına ardından Akortek firmasına mail attım bakalım neler olacak. Önümüzdeki günlerde sonuçları bildiririm buradan.
Kendileri geri dönüş yaptı ve bana 110 TL gibi saçma bir fiyat önerdiler. Şimdilik düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı