Dark RGB fan kit seçimi

Makaleler
5
Yer
elazığ
Dark marka RGB Kit aldım. Çok beğendim, kasamda fan takmak için 3 adet yer var. 1 Adet LED ve 1 adet fan alayım dedim. Ne göreyim, aldığım kitte 2 adet fan RGB şerit ve kontrolcü var. Tek bir adet fan ve 1 adet LED şerit alırsam 70 TL. Kiti alırsam 74 TL. Ne yapalım? Hangisini alalım?

Fan takılacak yerler: Ön taraf 1 adet. Egzoz fan 1 adet. 1 Adet de yan tarafta kasa kapağında var.

Kit olarak alsam 1 fanı takacak yer kalmıyor. Ekran kartım pasif soğutma şu an. Kit alsam artan fanı alt tarafa monte edebilir miyiz?

Diyelim ki monte ettik ekran kartına faydası olur mu? Güç kaynağı üst tarafa takılıyor.
Alt kısımda vida atılacak 1 delik var. Kendimiz matkap ile delik açabilir miyiz?
Kit avantajları: Bir adet daha kontrolcü elde etmiş oluyoruz ve bir adet fan beleşe gelmiş oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilemiyorum. Ben sesli çalışıyor dediğimde kargo ücreti karşılığında yeni kontrolcü gönderebiliriz dediler. Daha sessiz çalıştıracakmış. Bir de çalışıyorken kumandadan fanları kapatma özelliği yok, kötü. Hangi markada vardır bilmiyorum. Ama önemli bir özellik. Ama bir daha Dark fan almam sanırım. Lakin kasası iyiydi.

Bilemiyorum. Ben sesli çalışıyor dediğimde kargo ücreti karşılığında yeni kontrolcü gönderebiliriz dediler. Daha sessiz çalıştıracakmış. Bir de çalışıyorken kumandadan fanları kapatma özelliği yok, kötü. Hangi markada vardır bilmiyorum. Ama önemli bir özellik. Ama bir daha Dark fan almam sanırım. Lakin kasası iyiydi.
wqeqweqweqwe.PNG

Fan kontrolcüyü hala kullanıyor musunuz acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı