Oyun Dark Souls 2 119TL

Souls serisinde gerçekten en zor nasıl diyebiliyorsunuz? Bu oyunlar herkes için farklı zorluk hissiyatına sahip değil mi? Bırakın her listenin farklı olmasını siz bile şu an zorluğu meselesinde tartışıyorsunuz. Bana göre Bloodborne çok kolay bir oyundu, Dark Souls'da Anor Londo ve Blighttown haricinde çok zor yerler yoktu, Dark Souls 2'yi bitirmedim ama oynadığım kadarıyla gereksiz bir düşman yerleşimi ile zorlayıcıydı.

Hiç Souls oyunu oynamadım. Oynamak istiyorum. Sırasını falan bilmiyorum. Alınır mı sizce?

Oyun, araştırmadığın sürece sana bir hikaye sunmadığı için istediğin oyundan başlayabilirdin. Her biri ayrı bir sanat eseri. İnsanlar Dark Souls 2'ye kötü diyorlar ama geneli öbür Dark Souls'lara göre kötü der. Yoksa gayet iyi bir oyundur. Bence hakkı yenen bir oyun DS 2 ama herkesin zevki kendine.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dark Souls 1'in en kolay souls oyunu olması dışında hiçbir problem yok.

Çocuk musunuz abicim? Tüm from software oyunlarını yalayıp yutmuş ve DS II yi en az 5-6 farklı Build ile bitirmiş biri olarak DS II from software in açık ara en kolay oyunu. Aksini iddia ediyorsanız hayatınızda hiç from software oyunu oynamamışsınız demektir.

Zor oyun istiyorsanız DS Remastered, Sekiro, bb oynayın zorluğu görün.

Souls serisinde gerçekten en zor nasıl diyebiliyorsunuz? Bu oyunlar herkes için farklı zorluk hissiyatına sahip değil mi? Bırakın her listenin farklı olmasını siz bile şu an zorluğu meselesinde tartışıyorsunuz. Bana göre Bloodborne çok kolay bir oyundu, Dark Souls'da anor londo ve blighttown haricinde çok zor yerler yoktu, Dark Souls 2'yi bitirmedim ama oynadığım kadarıyla gereksiz bir düşman yerleşimi ile zorlayıcıydı.

Aksine benim içinde blighttown ve anor londonun kolay gelip tomb of giants zorlamıştı. Kişiden kişiye bölge zorlukları bile değişirken oyunları nasıl zorluğa göre sıralayabiliriz ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı