Çözüldü Dark Souls 3 gamepad ayarları yapılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Presca

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
3D Artist
RAM
16
Ekran kartı
GTX 1070
Anakart
MSI
İşlemci
I7 7700
Herkese iyi akşamlar. Dark Souls 3 oyununda ileri, geri, sağa ve sola hareket etmek için yön tuşlarını değil de left Stick'i kullanmak istiyorum fakat oyun ayarlarında bunu yapmama izin vermiyor. Sebebini ve çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi?

Çözüm
İnternette nasıl yapıldığı hakkında pekçok video mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teşekkürler tuş ayarlarını yaptım. Oyunda da hareket etmek için Left Stick seçili ekran görüntüsü de bırakıyorum. Fakat oyunu oynarken stick ile hareket etmiyor. Bu da zaten zor olan oyunu daha da zorlaştırıyor.
1 Saat sonra gelen düzenleme: Gamepad'de "Mode" diye bi tuş varmış ona bastım düzeldi. Kafama sıkmak üzereyim sadece bir tuş yüzünden miydi bu kadar uğraş...
X360ce programını indirip istediğiniz ayarları yapıp tekrar dener misiniz?

Program bende kurulu fakat kullanmayı bilmiyorum. Ayarları Dark Souls 2 için de yapmaya çalıştım bugün fakat onu da yapamadım. Bir de yaptıktan sonra kayıt mı etmem gerekiyor çözemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Program bende kurulu fakat kullanmayı bilmiyorum. Ayarları Dark Souls 2 için de yapmaya çalıştım bugün fakat onu da yapamadım. Bir de yaptıktan sonra kayıt mı etmem gerekiyor çözemedim.

Teşekkürler tuş ayarlarını yaptım. Oyunda da hareket etmek için Left Stick seçili ekran görüntüsü de bırakıyorum. Fakat oyunu oynarken stick ile hareket etmiyor. Bu da zaten zor olan oyunu daha da zorlaştırıyor.
1 Saat sonra gelen düzenleme: Gamepad'de "Mode" diye bi tuş varmış ona bastım düzeldi. Kafama sıkmak üzereyim sadece bir tuş yüzünden miydi bu kadar uğraş...

Dosya Ekleri

• DARK SOULS III 19.01.2022 00_48_12.png
    DARK SOULS III 19.01.2022 00_48_12.png
    2,5 MB · Görüntüleme: 154
  • Jocys.com X360 Controller Emulator 4.17.15.0 (Build_ 2020-11-15) 19.01.2022 00_52_28.png
    Jocys.com X360 Controller Emulator 4.17.15.0 (Build_ 2020-11-15) 19.01.2022 00_52_28.png
    175,1 KB · Görüntüleme: 167
Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı