Dark Souls 3 nasıl oynanmalı?

ErdemDnt

Hectopat
Daha fazla  
Dark Souls 3'ü 4 saat oynadım ve hala Tower on the wall bonfire'ındayım. Oyunun 2. saatinde buraya geldim ve hala geçemedim. Tabii ki biraz ilerleme kat ettim ama diğer Bonfire'a ulaşamadım. Artık ciddi manada canımı sıkmaya başladı ölüp başa dönmek. Videosunu izlediğimde ise adam neredeyse tüm düşmanlardan kaçıp şurada şu loot var burada bu loot var diyor. Böyle oynarsam nasıl keyif alacağım diye düşündürdü bu beni. Önüme çıkan her şeyi öldüre öldüre oynamak istiyorum. Böyle oynarsam bitmez mi oyun? Nasıl oynamamı önerirsiniz sadece bonfirelara mı bakayım, bütün lootlara mı bakayım, kendim mi oynayayım yoksa direk bırakayım mı?

Hocam bütün düşmanları öldürmek zorunda değilsiniz. Bence devam edin karlı evler olan karlı bölgeye bayılacaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam videolara bakarak oynamayın, yani rehber vesaire izleyebilirsiniz ama o videolarda oynayanlar oyunu sular seller gibi ezberlemiş kişiler ve seri seri oynuyorlar, sizin gibi ilk defa oynayan kişiler emin olun sizle aynı zorlukları yaşadı. Keyfini çıkarmaya bakın istediğiniz şekilde oynayın. Oyun sizi o konuda birşeye zorlamıyor. Souls türleri zorluklarıyla ünlü bu yüzden canınızın sıkılması sinirlenmeniz normal.

Sağ olun hocam peki hangi silahı geliştireceğime hangi skilli geliştereceğime bakayım mı sizin önerebileceğiniz bir şey var mı?

Sağ olun hocam peki hangi silahı geliştireceğime hangi skilli geliştereceğime bakayım mı sizin önerebileceğiniz bir şey var mı?
İlk önce hangi tarz oynayacaksınız ona karar verin. Tek el kılıç ve kalkan mı, Yoksa çift el ağır silah mı, Büyücü mü vs vs. Ona göre statlarınızı verin internete yazarak bulabilirsiniz stat dağılımını.

Yeni konular

Geri
Yukarı