Çözüldü Dark Souls 3'te zıplanmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Evet, Dark Souls Remastered sonunda bitti. Mükemmel ve eşsiz bir deneyimdi. 2. oyun çok gözümü korkuttuğundan hiç denemedim bile şu ana kadar, yine denemeyeceğim ve 3. oyuna atladım. Oyun iyi güzel, özellikle grafikler ve arayüz bakımından çağ atladım diyebilirim ama oyunda zıplayamıyorum, hani koşmaya basılı tutup sonra bir kere basarsın ya. Çok önemli gibi gelmeyebilir ama eksikliği sinirimi bozdu ve YouTube'da izlediğim videolarda herkes zıplayabiliyor, ben ise üzerimdeki her şeyi çıkarsam bile olmuyor. Sebebi ne olabilir?

Zıplama elden ring de var dark souls 3 te zıplama küçük bir alanda etkili kısacası zıplama istersen elden ring oynaman lazım yada sekiro
Biliyorum, bahsettiğim şey o değil. Elden Ring'deki ve Sekiro'dakinin aksine belirli bir tuşa atanmasa da koşarken yuvarlağa basınca ileriye sıçratır ya karakterini. Ondan bahsediyorum. Dark Souls 1'de vardı, izlediğim kadarıyla 3'te de var ama ben yapamıyorum.

Geri
Yukarı