DarkFlash 650W 80+ PSU alınır mı?

efe terzi

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, GameGaraj'dan hazır sistem alacağım ancak fiyatı uygun. PSU darkFlash 650W 80+ dlx21 kasa ile beraber sıkıntı çıkarır mı acaba? Yayın ve oyun için olacak sistem. PSU'dan yana sıkıntı çıksın istemem, teşekkürler.

Giriş-ortalama bir ünite, sistem nedir? Orta-üst karışımı bir sistem ise değiştirilmesi fena olmaz. APU veya giriş seviye sayılabilecek bir sistem falansa gerek yok.

Çok iyi bir güç kaynağı değil. Ekran kartına bağlı. Ben olsam değiştirirdim satın aldıktan sonra içindekini satıp.
Palit 3060 dual ryzen 5 5600x ile ve seçenek olmadığı için yani bu ne gibi sıkıntı çıkarabilir
Giriş-ortalama bir ünite, sistem nedir? Orta-üst karışımı bir sistem ise değiştirilmesi fena olmaz. APU veya giriş seviye sayılabilecek bir sistem falansa gerek yok.
Palit 3060 dual ryzen 5 5600x

Ben olsam değiştirirdim, bu sistem için bel bağlayacağım bir PSU olmazdı. Çok fazla bir bilgi yok bu PSU hakkında.

CLEAResult sitesinde 80+ sertifikasına dair bir bilgi yok. Sitede çıkan 3 model de içerisinde yer alan model değil.

Çin malı kapasitörler kullanılmış. İç yapısını görmedim ancak DC-DC olduğunu sanmıyorum çünkü 12V kanalından 587W veriyor. 67W kayıp var kısacası. Grup düzenlemeli bir güç kaynağı olduğunu düşünüyorum. En alt kalite oluyor bu da.

Kasa herhangi bir sıkıntı çıkartmaz. Güç kaynağı pek bilindik bir şey değil. Benzer donanımlı ürünleri daha iyi kasa ve güç kaynağı ile birlikte almaya kalkınca doğal olarak ciddi fiyat farkı ortaya çıkıyor. Cihaz iki sene garantili olacak, daha sonra güç kaynağı değiştiririm diyorsan bugün tercih edebilirsin.

CLEAResult sitesinde 80+ sertifikasına dair bir bilgi yok. Sitede çıkan 3 model de içerisinde yer alan model değil.

Çin malı kapasitörler kullanılmış. İç yapısını görmedim ancak DC-DC olduğunu sanmıyorum çünkü 12V kanalından 587W veriyor. 67W kayıp var kısacası. Grup düzenlemeli bir güç kaynağı olduğunu düşünüyorum. En alt kalite oluyor bu da.
Palit 3060 dual ryzen 5 5600x sizce sıkıntı yaşatır mi

Geri
Yukarı