Darkflash Aquaris özellikleri iyi mi?

Turbooo

Hectopat
Bu kasanın desteklediği ekran kartı boyutu nedir? Kasanın fanlarınin hızı ayarlanıyor mu? Genel anlamda kalitesi nasıl? Hava akışı nasıl? Kullanan bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel bir kasa, önü tamamen mesh, 4 fanlı geliyor. Performans olarak güzel fakat bahsettiğiniz özellikleri tam bilmiyorum. Bir diğer altarnatifi Zalman N5. Düşük bütçede alınacak en iyi 3-4 kasadan bir tanesidir.

Kaliteli bir kasa diğerlerini bilmiyorum.

330mm destekliyor. Malzeme kalitesi de fena değil. Yanda temperli cam var. Fanlarının CFM değeri düşükmüş.

Ben de bu kasayı kullanıyorum gayet mutluyum yanındaki kumandayla fanları durdurabilirsin en hızlı modda ya da en yavaş modu olarak 2 mod olarka çalıştırabilirsin ekran kartı boyutu olarak 2 fanlı RX570 kullanıyorum ama 3 fanlı bir ekran kartının sığcağını düşünmüyorum hava akışı olarak da gayet iyi.

Bu segment kasa arıyorum ilerde 3 fanli bir Kart takabilirim ayarlanabilir fan,iyi hava akımı,uzun ekran kartı desteği lazim. Zalman n5 felan da bakıyorum ama herkes bu kasayı övmüş dikkatimi çekti o zaman sipariş vereyim
330mm'ye kadar ekran kartı desteği var. Tek kötü yanı SSD ve HDD desteği.
Kac ssd kac hdd alıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…