DarkFlash Aquarius kasa ön paneli çıkarılabilir mı?

Stokeley

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Sin City
Merhabalar, kasa bu. Kullanıp bilen varsa bilgilendirirse sevinirim. Denedim ama kuvvetlice çekmek lazım sanırım. Ön panel çıkarılabiliyor mu? Tozlandı nasıl temizleyebilirim?

1617259428578.png

Hocam sanırsam altında bir yer var onu çekip çıkarabiliyorsun diye düşünüyorum benim kasam da darkFlash Neo 202 altındaki ile çekebiliyorum, olmazsa GameGaraj'ın sitesine girip canlı desteğe sorun 5 dakika olmadan cevap alabilirsin.

Hocam, aynı kasaya sahibim. Ön taraf çıkmıyor ama fanların oradaki vidaları söküp fanları ve ön tarafı çıkartabilirsiniz. Birde merak ettim aynı ekran kartının RGB olanı var. Oyunlarda kaç derecede çalışıyor?
RDR2 oynuyordum dün 3 saat sonucunda 74 dereceyi gördü. @The G.O.A.T hocam beni de meraka düşürdünüz, sizde kaç derece?
Attığım dakikaya bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de alt ortadaki boşluktan denedim sağda azıcık oynayıp tık diye bir ses geldi ama zorlamak istemedim çıkmıyorsa kırarım vs. diye.

Son düzenleme:
RDR2 oynuyordum dün 3 saat sonucunda 74 dereceyi gördü. @The G.O.A.T hocam beni de meraka düşürdünüz, sizde kaç derece?

Ben de alt ortadaki boşluktan denedim sağda azıcık oynayıp tık diye bir ses geldi ama zorlamak istemedim çıkmıyorsa kırarım vs. diye.

Hocam, fanların içi çok tozlu bende. Fanı bir tarafından tutup saç kurutma makinesi ile tozları atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı