DarkFlash Aquarius kasada HDD'yi takacak yer yok

Droelian

Hectopat
Daha fazla  

Merhabalar kasam bu SSD takılacak yere SSD'imi taktım ve şimdi HDD almak istiyorum fakat HDD takacak yer yok gibi HDD sabitleme kızağı alsam da onu da nereye takacağımı ön göremiyorum cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Eğer kasanız buysa o sol alttaki bloğun üstüne vidalayacaksın. Eğer PSU cover vidalıysa söküp bir bak derim önde kızak vardır belki.

200X-XAGAHAQJTY1042020191929_7.jpg

Eğer kasanız buysa o sol alttaki bloğun üstüne vidalayacaksın. Eğer PSU cover vidalıysa söküp bir bak derim önde kızak vardır belki.

Eki Görüntüle 746368

Evet merhaba kasmaı açtım ve inceledim attığınız fotoğraftaki gibi sol attaki yere girmeden HDD yazıyor ama onun hemen alında bir sürü kalın kablom geçiyor HDD'yi oraya sokmaya başarsam bile sabitleyeceğim yer orada var mıdır? Dediğim gibi PSU'nun kalınlığndaki yer tamamen kapalı açamadım.

Evet merhaba kasmaı açtım ve inceledim attığınız fotoğraftaki gibi sol attaki yere girmeden HDD yazıyor ama onun hemen alında bir sürü kalın kablom geçiyor HDD'yi oraya sokmaya başarsam bile sabitleyeceğim yer orada var mıdır? Dediğim gibi PSU'nun kalınlığndaki yer tamamen kapalı açamadım.
O blok var ya attığım görseldeki. O blok kasanın altından vidalıdır muhtemelen oradan çıkarmayı dene o bloğu. HDD'yi üstüne vidalayıp tekrar yerine koyabilirsin. PSU cover sökülmüyorsa bu dediğim olmalı yoksa oraya tornavida girmez.

Geri
Yukarı