Darkflash darkvoid alınır mı?

Wita

Hectopat
Intel'in stok fanlarını pek çok kişi tercih etmiyor ve benim sistemimde kullanacağım CPU fanı Intel stok bir fan. Kimse tavsiye etmeyince bende CPU fanı araştırdım ve buldum.
Fakat aklıma bir soru takıldı stok CPU fanından farklı bir CPU fan kullanmanın bir zararı olur mu diye. Sorumu cevaplarsanız sevinirim. Bir de alacağım fan darkflash darkvoid sizce iyi mi? Yazarsanız sevinirim.
Teşekkürler.

CPU fanından farklı bir CPU fan kullanmanın bir zararı olur mu diye.
Hayır, herhangi bir zararı olmayacaktır. 100 lira gibi bir fiyatı var sanırım soğutucunun.
Sanırım kalite pek önemli değil, Dark Freezer X90 gibi bir ürün de tercih edilebilir, daha iyi olacaktır.

Hayır, herhangi bir zararı olmayacaktır. 100 lira gibi bir fiyatı var sanırım soğutucunun.
Sanırım kalite pek önemli değil, Dark Freezer X90 gibi bir ürün de tercih edilebilir, daha iyi olacaktır.
Dark freezer amd sistemler için galiba. 150-100 tl alt fiyatlarında olması lazım birde sistemde Hiç rgb yok fan ın rgb olmasını istiyorum.
Teşekkürler.

İşe yarar mı bilmiyorum ama uygun fiyatlı olarak Snowman'in soğutucuları var, göz atılabilir.

Geri
Yukarı