Darksiders 2'yi 4 GB RAM sistem kaldırır mı?

burakemre.0000

Hectopat
Daha fazla  
(Yazının özeti darksiders 2 bilgisayarım kaldırır mı 4 GB RAM 3.87 kullanılabilir diyor ekran kartımsa Intel HD grafik 500) daha az önce darksiders 1 bitirdim gaza gelip 2. oynayacaktım ama sistemim kaldırır mı tam olarak bilmiyorum. İnternetten baktığımda gfx GeForce falan yazıyordu zaten darksidersda 15 20 FPS falan alıyordum. (alev gücü falan kullanırsam 10 FPS falan oluyordu) ancak kasıyor gibi değildi örneğin CS:GO'da 15 FPS alıyorsak bayağı dona dona falan gider bunda 15 FPS de bayağı akıcıydı (Steam'den edindim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bence bu bilgisayar kaldırmaz. Ram 4 hadi neyse ama iyi kötü bir ekran kartın olsa kaldırırdı diye düşünüyorum. Sanırım laptop kullanıyorsun. Eğer kasa kullanıyorsan bir ekran kartı takmanı tavsiye ederim GTX 1030 işini görür. Şuan ki sisteminle bir dene istersen 20 fps lere razı isen oynayabilirsin ama asla akıcı bir oyun zevki vereceğini sanmıyorum.

Dostum bence bu bilgisayar kaldırmaz. Ram 4 hadi neyse ama iyi kötü bir ekran kartın olsa kaldırırdı diye düşünüyorum. Sanırım laptop kullanıyorsun. Eğer kasa kullanıyorsan bir ekran kartı takmanı tavsiye ederim GTX 1030 işini görür. Şuan ki sisteminle bir dene istersen 20 fps lere razı isen oynayabilirsin ama asla akıcı bir oyun zevki vereceğini sanmıyorum.
EYW

Geri
Yukarı