Darmoshark top75 alınır mı?

Bütçe
3500

hiyper

Centipat
Daha fazla  
Selam, Darmoshark top75 almaya karar verdim fakat siyah renginin stoku yok, size stokun yenilenmesini mi bekleyeyim yoksa başka klavyelere bakmalı mıyım? Alternatif güzel bir klavye varsa önerilerinize açığım.

Stoku yoksa bekleme. Zor gelir.
Şuna bak.

Daha iyileri Switch olarak tercih edilebilirken neden sürekli Cherry MX öneriyorsun anlamadım. Yapabilirse Custom yapması daha iyi bütçeye sığdırabilirse. Kit alıp Switch ve keycaps tercihi yapabilir.

Daha iyileri Switch olarak tercih edilebilirken neden sürekli Cherry MX öneriyorsun anlamadım. Yapabilirse Custom yapması daha iyi bütçeye sığdırabilirse. Kit alıp Switch ve keycaps tercihi yapabilir.
Bilindik markalara yönelmek her açıdan iyidir. Yurtdışından alınacak klavyelerin Türkiye'de incelemeleri yok. Kronik sorunu olup olmadığı belli değil.

Stoku yoksa bekleme. Zor gelir.
Şuna bak.

Güzel bir öneri fakat bu tür Gaming klavyelerden sıkıldığım için benim için uygun değil. Custom klavye veya Custom klavye havasında bir klavye bakıyorum biraz.

Daha önce hiç Custom klavyem olmadı hangi keycapsler hangi kitler iyi hiçbir fikrim yok. 1 haftaya kadar da bir klavyeye ihtiyacım var çünkü elimdeki klavyeyi sattım yarın kargoya vereceğim eski bir klavyem var onunla 1 hafta falan idare edebilirim yani bu demek oluyor ki yurt dışından vs. sipariş etmeyi pek düşünmüyorum.

Bilindik markalara yönelmek her açıdan iyidir. Yurt dışından alınacak klavyelerin Türkiye'de incelemeleri yok. Kronik sorunu olup olmadığı belli değil.

Bilindik markaların kusurlu veya overpriced ürünleri yok mu? Fanboyluğu bırakın artık. Nereye gitsem aynı şeyi yapıyorsunuz. TR'de Dierya o kadar bilindik bir marka değildi ama çoğu kişi (ben dahil) DK61e aldık ve klavyenin bir kronik sorunu falan yok. Saçma sapan algı yaratıyorsunuz. Hem marka olarak bir şey önermedim mesajımda. Kit vs. alarak kendisi hazırlayabilir. Ezberden her yerde konuşuyorsun.

Güzel bir öneri fakat bu tür Gaming klavyelerden sıkıldığım için benim için uygun değil. Custom klavye veya Custom klavye havasında bir klavye bakıyorum biraz.

Daha önce hiç Custom klavyem olmadı hangi keycapsler hangi kitler iyi hiçbir fikrim yok. 1 haftaya kadar da bir klavyeye ihtiyacım var çünkü elimdeki klavyeyi sattım yarın kargoya vereceğim eski bir klavyem var onunla 1 hafta falan idare edebilirim yani bu demek oluyor ki yurt dışından vs. sipariş etmeyi pek düşünmüyorum.

O kadar zor değil. Konu açarsın yardımcı olur bilir arkadaşlar.

Bilindik markaların kusurlu veya overpriced ürünleri yok mu? Fanboyluğu bırakın artık. Nereye gitsem aynı şeyi yapıyorsunuz. TR'de Dierya o kadar bilindik bir marka değildi ama çoğu kişi (ben dahil) DK61e aldık ve klavyenin bir kronik sorunu falan yok. Saçma sapan algı yaratıyorsunuz. Hem marka olarak bir şey önermedim mesajımda. Kit vs. alarak kendisi hazırlayabilir. Ezberden her yerde konuşuyorsun.

O kadar zor değil. Konu açarsın yardımcı olur bilir arkadaşlar.

Attığım klavye kusurlu veya overpriced değil. Hakkında hiçbir şey bilmediğiniz bir klavyeyi almak tamamen kumar. Kronik sorunu var mı belli değil. Kullananlar memnun mu belli değil. ASUS'un ne olduğu belli. Yurt dışından gelen klavyenin ne olduğu belli değil.

Geri
Yukarı