Darmoshark top75 vs Akko 5087s

Cetain

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, iki klavye arasında kaldım. Yeni bir klavye arayışım var. 3000TL'ye kadar bütçem var. İki klavye de çok hoş. Kullananlar var ise aralarındaki farkı ve hangisini tercih etmem gerektiği konusunda bana yardımcı olabilir mi? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütçelerde knobsuz (medya tekerleği) klavye hiç içime sinmezdi açıkçası. İşi gerçekten çokça kolaylaştırıyor. Dermoshark Top75 alırdım ben olsam ki kendi sitesinden AK820 Pro'yu vermesem, TR'de ondan alacaktım.

Bu bütçelerde knobsuz (medya tekerleği) klavye hiç içime sinmezdi açıkçası. İşi gerçekten çokça kolaylaştırıyor. Dermoshark Top75 alırdım ben olsam ki kendi sitesinden AK820 Pro'yu vermesem, TR'de ondan alacaktım.
Sizce darmoshark top75'in fiyat bandında ya da daha uyguna, top75'den iyi denilebilecek klavye var mı? Yurtdışından sipariş etmeye pek içim el vermiyor açıkçası.

Yaklaşık 3 hafta önce bu arayışa girmiştim ve AK820 Pro ile alışverişimi tamamlamıştım. TR'de benim istediğim özelliklere bu bütçede en iyisi o klavye. Tabii bu benim kendi tercihlerimle de alakalı. Ses + knob + hissiyat ve diğer özellikleriyle benim için fazlasıyla tatmin ediciydi.

Yaklaşık 3 hafta önce bu arayışa girmiştim ve AK820 Pro ile alışverişimi tamamlamıştım. TR'de benim istediğim özelliklere bu bütçede en iyisi o klavye. Tabii bu benim kendi tercihlerimle de alakalı. Ses + knob + hissiyat ve diğer özellikleriyle benim için fazlasıyla tatmin ediciydi.
Peki sizce Top75 memnun eder mi? Daha öncesine Blackwidow v3 TKL klavye kullanıyordum. Ancak artık oyun oynamadığım ve sesinden aşırı rahatsız olduğum için sattım ve daha sessiz, premium hissiyatlı ve günlük kullanımda memnun edecek bir klavye arıyorum. Top75 doğru bir tercih mi olur yoksa Logi MX Keys gibi klavyelere mi yönelmeliyim?

Dediğim gibi ses testlerine bir göz atın. Eğer hiç oyun oynamıyorsanız MX Keys yönelmeniz daha doğru olur. Ama ben oyunu bıraksam bile klavyedeki ses beni baya tatmin etti. O yüzden benim tercihim gene Top75 ve diğer bir çok custom gibi tok sesli klavyeler olurdu. Bu arada v3 TKL kullanmadım ama klasik eski mekanik klavye switchlerinden olduğu için ona göre çok çok sessiz gelecektir + tok oalcaktır. Çünkü bende SS 7 Apex TKL Ghost Edition kullanıyorum ve ses hissiyatı + basım hissi + kablosuz olmasından dolayı değişikliğe gitmek istedim o yüzden Ak 820 Pro ya yöneldim.

Hocam merhaba, Gamepower markasına karşı büyük bir önyargı var gözümde. Daha önce birçok klavyesini kullandım ve aşırı dayanıksızlar. Bu modelinde böyle bir problem yok mu dersiniz? Ayrıca Top75 ile aynı fiyat. Darmoshark varken Gamepower tercih edilir mi sizce? Yorumunuz için çok teşekkür ederim.

Hocam merhaba, Gamepower markasına karşı büyük bir önyargı var gözümde. Daha önce birçok klavyesini kullandım ve aşırı dayanıksızlar. Bu modelinde böyle bir problem yok mu dersiniz? Ayrıca Top75 ile aynı fiyat. Darmoshark varken Gamepower tercih edilir mi sizce? Yorumunuz için çok teşekkür ederim.
incelemelerinde kötü yorum yapan görmedim. sesi de tok duruyor. siz de izleyin karşılaştırın. dermoshark da güzel klavye.

swar50 indirirm kodu ile 50tl indirimli alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı