.DAT .İNFO dosya uzantısı açamıyorum

CaSuS

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Herkese merhaba kısaca hemen konuya girmek istiyorum çünkü çok acil bir konu. Yakınımızı kaybettik, olay ile ilgili video kayıtları geldi elimize fakat açamıyorum. Verirken coder yükleyin dediler. Coder yüklüyorum fakat birlikte aç dediğimde simgesini gösteremiyorum yani yükledikten sonra bir icon gelmiyor yada kullanmayı bilmiyorum. Bana altarnatif programları önerirmisiniz acil bir durum teşekkür ediyorum.
Not : Media player denedim , uzantısını değiştirdim olmadı. Birde konu yeri olarak burayı gördüm yanlış ise yöneticilerden doğru yere taşınmasını teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam Allah razı olsun açıldı fakat bu seferde ilerletemiyorum bir türlü resmini atayım hangi bölgeden ileriye saracağım.

Media Player.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Resimi Technopat Sosyal'e ekleyin. Ceza alabilirsiniz. Farklı bir medya oynatıcı ile deneyin. Örneğin Windows Media Player gibi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı