Dava mesajı geldi

Aynı avukattan bana da bugün aynı mesaj geldi.

Bir şey soracağım. Bu mesajın aynısı mı geldi? Gelmeden önce size bir SMS geldi mi?
Birebir aynı sms geldi numarayı aradım istanbulda avukat olduğunu söyledi yarın e devlete düşer dedi benim böyle bir taciz yapmış olma ihtimalim yok komple yalan güzel kumpas kuruyorlar itibar etmeyin yarın biraz bu arkadaşlarla uğraşacağım duruma göre yazarım

Bir şey daha var. Bana bir de SMS olarak, 13 yaşındayım siz bana bunları nasıl yazarsınız anneme söyleyeceğim dava açalım, tarzı bir şeyler diyerek mesaj da attılar. Size de aynı mesaj geldi mi?

Bir şey daha var. Bana bir de SMS olarak, 13 yaşındayım siz bana bunları nasıl yazarsınız anneme söyleyeceğim dava açalım, tarzı bir şeyler diyerek mesaj da attılar. Size de aynı mesaj geldi mi?
hayır gelmedi

Engelleyip geç hiç uğraşma.
Günlük en az 1 tane tanımadığım bilmediğim numara arıyor internete yazıp bakıyorum çoğu kişi dolandırıcı diye şikayette bulunmuş oluyor ya da arayıp ses vermiyorlarmış vsvs.
Engelleyip geçiyorum sen de öyle yap kafana takma hiç cevap dahi verme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…