Dayımın müzik kanalını nasıl büyütebiliriz?

House Music Box ama umarım ban sebebi değildir.

Çok teşekkür ederim ama dayımın kanalı çok küçük 1500 abonesi vardı en son. Videolar silindiği için belki ciddi bir oranda azalmış olabilir. Abonelerini gizli tutuyor.

Dayının durumuna üzüldüm ne yazık ki.
Kim onla çalışmak istesin ki?
Herhangi bir kimse olabilir.
Önemli olan ne kadar abonesi vs. değil.
Ürettiği içeriğin kalitesi.

Zaten eğer işe girmek için başvuru yaptığında da, ondan örnek isterler diye düşünmekteyim.

Dayının durumuna üzüldüm ne yazık ki.

Herhangi bir kimse olabilir.
Önemli olan ne kadar abonesi vs. değil.
Ürettiği içeriğin kalitesi.

Zaten eğer işe girmek için başvuru yaptığında da, ondan örnek isterler diye düşünmekteyim.
Önerileriniz bayağı mantıklı geldi. Dayımla kesin konuşacağım. Çok teşekkür ederim size. Herkese teşekkür ederim.

Merhaba bay ve bayanlar. Dayımın bir müzik kanalı var YouTube'da, 1500 abonesi vardı en son. Şarkıya hiçbir eklenti yapmadan arkaya Reddit'ten seçtiği bir fotoğraf koyuyor. Fotoğrafa hareketli bir şeyler ekliyor adını bilmiyorum ama adını "render" olarak bildiğimiz uzun süren bir şey yapıyor. Ya da şarkıya ufak Mix'ler yapıp arkaya o dediğim fotoğraflardan koyuyor. Yani her türlü emek veriyor ancak gelişemiyor. 2 milyon ve 10 binlerce dinlenilen şarkıları silindi. Yaklaşık 240 videosu vardı şimdi 14 tane kalmış. Kendisi çok emek verirdi ama maalesef pek gelişemedi. Günde 2-3 şarkı atıyor hepsini render 'liyor arkaya hareketli bir şeyler ekliyor bazılarına ufak Mix'ler yapar bazılarına yapmaz. Nasıl gelişebilir dayım? Neden videoları silindi? Cevaplarsanız çok teşekkür ederim. Bu arada dayım şarkıları atarken sahiplerinden izin alıyor mu bilmiyorum ama çok emek veriyor bu işe.

Maalesef silikon ve botoks ameliyatları için yeterli paranız yoksa fazla ünlü olamazsınız... :)

Şaka bir yana kendi tarzı varsa ve gerçekten de iyiyse. Birkaç tane kaliteli reklamla bayağı gelişebileceğini düşünüyorum.

Maalesef silikon ve botoks ameliyatları için yeterli paranız yoksa fazla ünlü olamazsınız... :)

Şaka bir yana kendi tarzı varsa ve gerçekten de iyiyse. Birkaç tane kaliteli reklamla bayağı gelişebileceğini düşünüyorum.
Kesinlikle katılıyorum.

Yıllar önce bunu Süheyl ve Beyzat Uygur kendi şarkıları olan Abdulkadir'de dile getirmişler.

🎶 ...Kıçını başını açtın mı şarkıcı olursun... 🎶 diyerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım şarkıda söylenen mağlum kelimeyi yazdığım için ceza yemem.

Kesinlikle katılıyorum.

Yıllar önce bunu süheyl ve beyzat uygur kendi şarkıları olan Abdulkadir'de dile getirmişler.

🎶 ...Kıçını başını açtın mı şarkıcı olursun... 🎶 Diyerek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım şarkıda söylenen malum kelimeyi yazdığım için ceza yemem.

Bu şarkıyı nasıl duymadım daha önce bilmiyorum ama günümüz dünyasını çok iyi anlatıyor 😂😂😂

Geri
Yukarı