Çözüldü Days Gone HDR açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mr.Watchman

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Monitörüm ASUS VG247Q1
Ekran kartım ASUS RX6600
Days Gone'da HDR diye bir özellik var fakat kilitli olarak gözüküyor açamıyorum neden?
AMD Radeon ayarlarından Görüntü keskinleştirme ayarını 100 yapmıştım ondan olmuş olabilir mi?

Çözüm
Ekran kartım ASUS RX6600
Days Gone'da HDR diye bir özellik var fakat kilitli olarak gözüküyor açamıyorum neden?
AMD Radeon ayarlarından Görüntü keskinleştirme ayarını 100 yapmıştım ondan olmuş olabilir mi?
Monitörünüz desteklemiyor olabilir.
Ekran kartım ASUS RX6600

Çözüm
HDR özelliğini HDR destekli monitörlerde kullanabilirsiniz. Monitörünüzde HDR varsa ve buna rağmen çalışmıyorsa sorun oyunda olabilir. Ama diğer türlü oyunda sorun yok ise monitörünüzde HDR desteği yoktur.

HDR özelliğini HDR destekli monitörlerde kullanabilirsiniz. Monitörünüzde HDR varsa ve buna rağmen çalışmıyorsa sorun oyunda olabilir. Ama diğer türlü oyunda sorun yok ise monitörünüzde HDR desteği yoktur.
Hocam birkaç gün önce açmıştım çok iyi hatırlıyorum sonra ne olduğunu bilmediğim için kapatmıştım .
Şimdi yabancı bi siteden baktım da HDR özelliği yokmuş monitörün ama gerçekten açtığımı hatırlıyorum :)

Geri
Yukarı