Days Gone neden underrated?

@bilmemem, bu oyunun yapımcısı Ubisoft olsaydı bu oyun bu kadar eleştirilmezdi bu arada.

Doğru çünkü artık Ubisoft'tan beklenti yok artık. Konu PS özel oyunu olunca herkes GOTY ödülüne büyük bir aday olmasını bekliyor. Bu oyun Rockstar tarafından yapılsa da böyle eleştiri alırdı. Bir oyunu sevip sevmemen nasıl beklentiye girdiğine göre değişir. Kimisi bir oyuna sıfır beklenti ile girip ne olursa olsun keyif alır başkası büyük beklentilerle girer hiç keyif alamaz.

Oyun underrated değil siz toplam 4 oyun oynadınız ve size iyi gibi geliyor.
Sana sadece 4 oyun oynamadığımı kanıtlamak isterdim ama zaman kaybısın.

Oyun çok uzun geldi bana. Pasif bir yapısı var ve bazı görevler çok zor.
Bence de uzun ama ana hikayeden devam ederek hızlıca bitirebiliyoruz bence.

Bilgisayarda optimizasyonu oyunun ortalarına geldiğinde patlıyor. Tam bana hitap eden bir oyun olmasına rağmen FPS yerlere düşünce üzülerek silmiştim.
Bazı yerlerde optimizasyonunun güzel olduğunu söyleyenler bile olmuştu kötü olduğunu bilmiyordum.

Oyunun giriş kısmı sıkıcı olduğundan dolayı oyuna başlayanlar 1-2 saat içerisinde pes ediyorlar. Bende gayet keyif alarak oynamıştım özellikle nomad olduktan sonra ayrı bir keyifliydi.

Hikayeli oyunlarla hiç aram yok. Kütüphanemde dursun diye aldığım Days Gone'a başlayalı 14 saat oldu. Sıkılmadan oynamaya devam ediyorum. Bence fazlasıyla keyifli, söylendiği gibi buglarla, yavaş yüklenme ekranlarıyla vb. karşılaşmadım da.

Hikayeli oyunlarla hiç aram yok. Kütüphanemde dursun diye aldığım Days Gone'a başlayalı 14 saat oldu. Sıkılmadan oynamaya devam ediyorum. Bence fazlasıyla keyifli, söylendiği gibi buglarla, yavaş yüklenme ekranlarıyla vb. karşılaşmadım da.

Bende oyunun sonlarına doğru 1 kere bugla karşılaştım sadece ama aynı şekilde kuzenim oynarken izlediğimde sık sık yollar duvarlar yüklenmiyor ve nesne olan yerlere sıkışıyordu.

Şu an belki güncellemelerle daha iyi duruma gelmiş olabilir. Benim oynadığım zamanda karlı tarafa geçtiğimde FPS yarıya inmişti. RTX 3060 ve R7 5800H var sistemde.

Ben RX560 ile mediumda 40 FPS alıyordum karlı alanda en fazla 1-2 FPS düşmüştür ve zaten karlı alan sadece kuzeyden güneye geçtiğimiz küçük bir bölge.

Yeni konular

Geri
Yukarı